Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.
Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.

Ні, це не суперечить умовам конкурсу. Одна пісня в одній категорії конкурсу. Більше просто система не дасть. 

Згідно умов конкурсу на один логін система сайту дозволяє додати тільки одну пісню в одній категорії конкурсу.
 

2. На конкурс приймаються роботи, де вказаний виконавець і назва пісні, а також обов`язково вказувати авторів твору. В іншому випадку вони будуть видалятися.

Чому не видаляють?

Голосування на конкурсі розпочнеться з 16 числа. Напередодні почистимо всі композиції, котрі не відповідають умовам конкурсу. Наразі в людей є час виправитися.
 

Дякую за відповідь. Може цей пост додати у коментарі, або правила, бо шкода коли багато робіт вилетить.

Гарне зауваження! Додав до анонсу конкурсу. Може хтось і прочитає.

А як мені бути ось з цією роботою: http://minus.lviv.ua/contest/detail/298/ ?

Чесно вказав, що автор невідомий. Шукаю його близько двох років, так як написав мінусовку, а далі виступів в місцевому будинку культури ніде використати її не можу - хочу як мінімум запитати дозволу.

Просто напишіть що автор "Інкогніто", тобто невідомий.

Не вважаю Вашу пропозицію правильною. Інкогніто - це автор, який побажав залишитися невідомим. А в моєму випадку автор дійсно для мені невідомий. Втім, пан Метельський успішно розрулив ситуацію в коментарі до треку :)

Просто вважаю, що емоції варто залишити для конкурсу, голосування на якому розпочнеться за 5 днів. Приєднуйтеся,хто ще не встигі хай переможе достойніший.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти