Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.
Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.

Вперед Брати до світлої мети!

Повністю підтримую думку Ігора Гарваса:     "... Пісенний конкурс - Тобто конкурс пісні. В якому дати можливість проявити себе як виконавцям, так і авторам музики і слів, ну і аранжувальникам. ..."

     На мою думку , конкурс повинен бути більш творчий, а не переспівуванням / нехай і сильним/  під "заїзджене" і впізнаване аранжування. Це мало би стимулювати виконавців до співпраці з авторами та студіями звукозапису , якщо вони самі цим не займаються. Якщо ж пісня є відомою , то виконавець повинен подумати над власною подачею "продукту".

       Скажу відверто, підчас минулого конкурсу в першу чергу прослуховував авторські пісні, шукаючи чогось нового і свіжого . Тому , якщо би такий  "Пісенний конкурс " відбувся, то я би радив , щоб кожне виконання отримувало дві оцінки,  одна за вокал, а інша за пісню / включаючи  або окремою третьою оцінкою аранжування /     , що при різності оцінок ,   Давало би повід для роздумів  чи виконавцю шукати інших авторів , чи авторам  шукати іншого виконавця.

Боюся що організувати такий конкурс наразі для мене заскладно. Можу надірватися. Тим більше анонсований конкурс буде першим більш-менш узгодженим і, сподіваюся, без різких змін правил. Мусите набратися терпіння. Не все одразу.

Романе, не опускайте руки. Якщо нам спільними зусиллями вдасться провести мною нафантазований заключний конкурс, то думаю, що хтось і з авторів на запрошення оргкомітету відгукнеться. Треба постійно думкою йти попереду.  Живіть під гаслом: "Триматися, прислухатися, діяти і втілювати в життя". А однодумці думаю допоможуть і будуть активними у вирішенні питань.  З пов.Олександр

До пана Віктора. Я звами трохи не погоджуюсь про заїздженість фонограм. Пісню класно зроблену  порівнюю з Український борщем, а він теж буває не добрим коли подають не від душі. Автор свою роботу зробив добре тим більше, що ви підтверджуєте про заїздженість твору. Будьмо порядними подати класно!!!!

Тая й не опускаю руки, просто не ставлю фірупоперед кобили. Щоб загати Чардаш, потрібно починати з гами.

Пане ,Олександре,  Я зовсім не мав на меті когось образити, на мою думку , майбутні конкурсанти повинні підготуватися більш грутровніше, і підійти до цього творчо, а не " клонувати"  Павліка, Пономарьова, Бучинську...  співаючи під їх же фонограму  .     Так ми довго ще не будемо чути НОВОЇ Української пісні.  Із задоволенням віддам свій голос за щось нове, достойне, навідь якщо запис аматорський, може це й підштовхне в творчому розвитку автора чи виконавця.  Зрештою , це тільки моя субєктивна думка .  Так чи інакше боротися треба, принаймі   - за нові імена.  ВСІМ УСПІХУ !

Друзі, приємно дискутувати з профі. Головне, що є мета і треба рухатись до неї. Теж всім успіхів.
 

Пане Вікторе, конкурс називається "Конкурс вокалістів", тому перш за все між собою змагаються вокалісти, а не композитори, тому давайте в першу чергу оцінювати вокал учасників, манеру, подачу матеріалу тощо. Що до ваших побажань, я думаю адміністрація сайту започаткує конкурс "Авторської пісні та оранжировки", хоча б раз на рік. То було б дуже шикарно. За такий конкурс я за,бо сам пишу і оранжую.

З повагою Роман Співак.

Романе, перепрошую,  я висловив свою думку у форумі який називається:  Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів "  і пов торюю, зовсім без намірів когось образити.   

   Та скажіть мені , будь ласка, поважаючий себе музикант, повинен мати свій інструмент, а чи постійно його позичати ?...  З цього виходячи, і вокаліст, який хоче про себе заявити, повинен мати щось своє а не позичене, Інакше  - перспектив нуль.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти