Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й
Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й

Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й. Шановні форумчани. Пропоную ось таку темку, хто має бажання, пару слів. Суть, хто кого, що краще,вигідніше в порівнянні: більш-менш відносно якісний САМОПАЛ (з максимальним приближенням до оригіналу), проти різноманітного Китаю типу Soungking, BIG, DJ LIGHTS. Критеріїї обговорення: якість звучання, надійність комплектуючих, якість зборки.

Які в кого думки. Дякую

(Приходилось чути фірму і Китай - тут все зрозуміло в користь фірми. Але якісного самопалу (а чи існує такий...) в порівнянні з Китаєм не чув.)

Як правило, самопал роблять з метою зекономити, тому рідко хто ставить туди дорогі динаміки. З тієї ж причини ящиків індивідуально не розраховують під характеристики динаміка. Я впевнений що, якщо зкопіювати ящики з хороших фірмових колонок і поставити туди ту ж начинку, що у фірмових, то вони не програють і фірмовій акустиці. Питання тільки чи будуть вони дешевшими за фірмові і чи є в цьому зміст?!!

Доволі розхристана і неконкретна постановка питання. Дешеві моделі акустики EV, Peavey та багато інших made in china. То це теж КИТАЙ? І що таке "більш-менш відносно якісний САМОПАЛ ) з максимальним приближенням до оригіналу)? З думками Петра Федишина повністю погоджуюсь.

Так згідний. Приходилось бачити самопал (тяжкий, і великий) на динаміках Альфард без фільтрів все навпрошки, який інакше як вулики не назвеш. Вулики в принципі бувають кращі... Але якщо правильно, добротно виготовлений самопал, ну а щей якщо і на якісних (хай і не на топових) комплектуючих, думаю носа китайському барахлу втерти всеж можна - !

Доволі розхристана і неконкретна постановка питання. Дешеві моделі акустики EV, Peavey та багато інших made in china. То це теж КИТАЙ?

 

Уточнюю. Моделі не під відомі бренди, чи правильніше збірка колонок відомих брендів у Китаї, а саме тих малокому відомих BIG, DJ LIGHTS (хоча і вони вже стають відомими..)

І що таке "більш-менш відносно якісний САМОПАЛ ) з максимальним приближенням до оригіналу)?

 

Ну ж існують ж креслення багатьох фірмових систем і.т.п, Є майстри-кулібіни що з цим мають справу. Ну а як хто виготовить то тут теж питання

Думаю все таки краще буде звучати самопал відносно тих вуликів фірм які ви назвали. Багато хто з наших музикантів із за старої закалки вибирають динаміки відомих брендів - Жаби Войси РЦФ Фейни і т.д.

Пихали це все колись у ящик який був. Тепер серед інтернетівсього розмаїття можна підібрати пачку під свій динамік. Пісял цього моменту наступає найважливіший момен - створення фільтрів. Правильний фільтр та пачка під динамік - рівне АЧХ акустики. Хоча з нашими теперішніми можливостями наші кулібіни і не такий вже поганий результат роблять. Не погано розраховують хлопці з нашого інституту акустики тай камера у них є для цього. Визначають АЧХ а потім під нього роблять фільтри. Наприклад РЕК виготовляє на готовому корпусі та динаміках непогану акустику - робить сам лише фільтри і пиляє пачки, але ціна заставила мене збирати гроші.

Не так все погано в справах самопальних. До речі якщо виготовляти саб то там немає взагалі якихось проблем. Є готові характеристики пачок і список динаміків або параметрів динаміків які підходять під цю пачку. Купляєте активний кросовер і відчутної різниці від фірми не буде (це за наявності нормальних комплектуючих). За стільки років не дуже багато нових проектів появилось. Більшість використовують старі і провірені кабінети - ВСХ , скупер, Х1, мт 12, мт 122 та інше

Думаю все таки краще буде звучати самопал відносно тих вуликів фірм які ви назвали.

 

Ото і я такої думки - !!! А фільтри, то так, їх потрібно правильно розрахувати.  

Питання тільки якщо все зробити  правильното чи  воно буде суттєво дешевше?

Питання тільки якщо все зробити правильно, то чи воно буде суттєво дешевше?

 

 

Ну дешевше дешевого і неякісного китаю не буде, однозначно. А от чи дешевше скопійованої фірми - ?  З економити можна на самій роботі, якщо маєш столярні навики, інструмент, і зробиш пачки сам, (або кум, сусід, колєга, тут треба домовлятись). Та ясно, треба спочатку прикинути вартість робіт,комплектуючих, і робити висновки. Але шанс є... 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти