Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й
Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й

Studio, для прикладу рахуєм ціну компонентівhttp://rec.ua/production/professional-audio-equipment/acoustics/serial-cs/cs15  динамік, драйвер, рупор, фільтрКрім фільтра на всі компоненти RCF ціни є в мережі. І робимо висновки. Я не кажу вже про ліквідність подібних hand made. Не потрібно себе обманювати що "це вже ТЕ" і що "це вже в останній раз". Завжди знайдеться причина продати самовиготовлену акустику. Що тоді чекає продавця не мені розповідати

Та я в принципі не збираюсь робити самопал. То колєга цікавився дуже такою справою, ну я і вирішив підняти таку тему тут. Може ще комусь пригодиться інформація.

Сам до речі користуюсь РЕКом,(брав колись по знайомству у них з заводу...). До речі, власників-виробників самозробленої акустики чомусь не чути... 

Користуюсь досі по підмінах саморобними половинками.Колись зробив сам,щоб було можна самому грузити в легкову машину.Щоб були легкі і міцні купив фанерине ДСП).Робив собі на совість(плюс садив все на клей,Плюс укріплював комформатами,плюс з середини силіконив як сирою гумою,плюс войлок і ще багато подібних плюсів).Робив їх довго(мав вільний час).Розміри зняв зДЖІ БІ ЕЛІВ половинок.Динамік Маг1521 (250ват) ,драйвер МАГ(100ват).Деколи беру їх на підміни.Після JBL125 чую різницю не в кращу сторону,але не суттєву.Порівнював з саундкінгами-Небо і Земля.А обійшлися трохи дорожче за них.Легкі, компактні,непоганий звук,нікому не віддам

Який би там ящик не був, самі маговскі динаміки відносно доброї якості, і навіть не рівняється з саундкінгом

Саундкінг, Премер, Фонік, То все барахло дешеве одноразове на яке навіть не стоїть гроши викидати

В мене 2 комплекти маговських колонок і повністю ними задоволений

Порівнював колись самопали зроблені майстром на замовлення на магівських динаміках і готову акустику із заводу на тих самих динаміках (1523 і М112)

Та що з заводу звучала як мінімум в рази краще!

Всі ці самопали гроші на вітер, і самообман самого себе.
 

ДІМА гурт "Дивограй", що таке JBL половинкиZh_serhij, а це вже що називати самопалом. Одна справа, коли в знайомого взяв "класні розміри під багажник Жигулів", інша самотужки вираховані за допомогою формул, чи компютерних програм, а ще іша, коли чітко зкопійована фабрична акустика з використанням тих самих компонентів. Так Ви яку маєте на увазі, що "гроші на вітер і самообман самого себе"?

Так мені теж цікаво, напевно ту що зроблена майстром в гаражі вдома!

Бо акустик фірма яка робить пачки під МАГИ вони прощитують все, але не так детально і без точних підстройок як заводські

Але десь на 80% правдиво

Я вже багато писав та знову повторюсь. Наприклад такы конструкцыъ як саби то вони вже прорахованы та залишаэться поставити комплектуючы пыд кы вони розрахованы. Топи так само э всюди готовы кабынети. Вся проблема у фыльтры. Як сказав пан Гарвас э 3 типи самопальних конструкцый. Питання тут в тому чи справды получиться дешевше фабричного
 

Вім привіт! Дозвольте висловити свою думку стосовно теми! Починав з китайських "Premier Acoustic" 400 вт пачка, працював на них рік можу сказати одне то є "Г" з великої букви. Твітери Вилітали постійно, звук ніякий. Після того зробили мені самопальні вулики з динаміками 18-sound, драйверами pi-audio загальною потужністю 700 вт пачка бо тоді мені здавалося чим більше ват тим краще і голосніше буде грати. Грало справді дуже голосно=)  Відносно китаю  справді набагато краще, але, якщо китай мені обійшовся в 400 доларів то самопал напів фірмовий в 1000 доларів, питання економії тут неумісне. То притому що постійно треба було крутити ручки на пульті бо кожна фоногрмама грала по-своєму, колонки не були добре налаштовані. З ними теж мав не мало проблем, хоч були трудяги. Тим не менше пропрацював на тих самопалах 3 роки, поки не дозрів до Eleсtro-voice, тепер справді задоволений, не маю  жодних проблем зі звуком і крутити там нічого не треба, воно само грає.

Веду до того що саморобна акустика це гарний тимчасовий варіант, щоб доробитися до чогось фірмового, тільки тоді ви будете задоволені звуком і працювати стане приємно.

Доречі свою акустику саморобну недавно продав, продавав майже рік і нарешті продав за 600 далрів, ще одні хлопці на них хочуть до фірмового звуку доробитися, надіюся у них це вдасться)
Всім удачі)

Христос ся рождає!Хлопці допоможіть!Маю драйвера ВМ-D450 p. audio а динаміки 500вт робилися у Тернополі з імпорт.комплектуючих параметрів не знаю 4ом фільтри є  до драйверів а розміри пачок не маю. робив сам ящики ініби грає,але не то !

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти