Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й
Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й

Я однозначно ЗА самопал! Якщо руки ростуть звідки треба і є необхідні знання - не те що Китай, а й славнозвісні бренди будуть нервово курити в коридорі. Якщо не хочеться ризикувати, ящик можна замовити чи придбати готовий та всеодно треба бути готовим його модифікувати. Впринципі криворуких лабухів не існує то ж... І ще, ніяких фільтрів! Повноцінна трисмугова система з індивідуальним підсиленням та, звісно, кроссовером! Задоволення не дешеве та акустика - це не те на чому варто економити. Одна проблема - знайти хороший середньочастотний динамік. Я зупинився на B&C 10". У нього верхня межа 4000 Hz. На мою думку було б ліпше 8000 та такі зустрічав тільки китайські. То вже краще 4000 B&C ніж 8000 китайських. І ще все зазіхаю на раструб пищалки. Мабуть таки псіхану і викину її. Дуже чутливо ставлюсь до високих. А будь-який раструб їх спотворює. Це як говорити у паперовий кульок!

Ігор Гарвас, я все ще не до кінця розумію як  все це  підключити.

Мікшер - активний кросовер -  на кожну окрему полосу окремий підсилювач  - колонка.  Як підключити до колонки???

 З сабом зрозуміло , бо в ньому один динамік, а в топі є  і НЧ динамік, і ВЧ драйвер - це різні полоси, а вхід сигналу на колонці спільний. По ідеї їх треба підключити окремо, вивести окремі гнізда. Чи як?

Складна система... 

Я сверлив додаткову дірку і ставив гніздо "спікон". Насправді нічого складного. Щей як зручно потім! Мовчу вже про якість звуку... Те що треба!

Все залежить скільки смуг потрібно. Якщо дві, то топ використовається з вмонтованим фільтром. Коли на три, то потрібно використовувати топ в біампі (тобто береться поокремо). Окремі гнізда не конче. Зазвичай підводиться чотирижильним кабелем через чотирипіновий спікон. А в ампреці після патчпанелі розводиться в потрібні підсилювачі. Десь так, як тут: http://www.bandlsound.com/gear/item/19/

 

Ще цікавить, чи можна при біампі  використати один підсилювач: на один канал - підсилення НЧ динаміка, а на другий ВЧ драйвера?

Можна. В свій час це питанняв  мене теж цікавило. Звернувся до Василя Котченка, то відповідь була ствердною.

Але в такому варіанті потрібно все одно два підсилювачі, по одному на канал. Чи не логічніша класична схема - менш потужний підсилювач на ВЧ і потужніший на НЧ?

Як спитали - так і відповів. Звісно що на саби потрібен потужніший амп. Важливо щоб не "просідав". Тому дешеві імпульсні підсилювачі не "здають екзамену" по низах. Тут або 2SC, або дорога фірма.

Олег 450,майстра звати Кишак Мирон.Мешкає у Львові (Кривчиці),№тел.0676966202.Жаль,не знайшов кошторису своїх колонок,пам'яті не такі речі не маю...

Мені сподобалась ідея з біампом, як на мене, особливо зручно використовувати з "самопалом"- не треба сидіти над розрахунками фільтрів, на активному кросовері можна регулювати необхідні параметри.  

Головне- зробити якісні, правильні корпуси. 

Правда, такий варіант трохи дорожчий...

 

Цікава ситуація з комплектуючими до акустичних систем МАГ і ПАРК АУДІО:

ПАРК АУДІО окремо продає і фільтри, і підсилювальні модулі до активних акустичних систем, а МАГ ні те ,ні інше. 

В разі поломки немає можливості замінити деталь. Мабуть МАГівці не хочуть щоб ремонтували їхню акустику самостійно, а особливо - щоб не робили "самопалу". Бо якщо були б доступні фільтри, то "самопал" не був би нічим гірший за заводську акустику, і його "клепали" б всі хто хоче. А це зниження продажів, і відповідно -  втрати прибутку компанії.

Виходячи з цього легше зробити копію  акустичної системи ПАРК АУДІО, ніж акустики МАГ.

В ПАРК АУДІО не треба сидіти над фільтрами - є вже готові-http://www.audiosila.com/product/delta4215-8/     http://www.audiosila.com/product/gamma4315_bj/

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти