Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й
Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й

Яку потужність колонок потрібно для роботи на відкритому майданчику?

Нам потрібно мінімум 4-5кВт.

Мінімум 3 кіловати. Це разом із субами. А краще і більше, 4-5. Це щоб нормально і якісно покрити звуком площадку 30-40 квадратних метрів.

Ігор гарвас мене випередив з повідомленням

Це 2 суби по 700-1000 ват І 2 топи по 450-600 ват, і 2 окремі підсилювачі з запасом на 100-200 ват

Також непогано ще б мати хоча б один монітор для себе ват 200-300. То це взагалі для вулиці супер. Сам так працюю

 

Дивлючись чиї кВт-ти.Якщо (саунд-кінговські) то 20кВт. Якщо (ev або dynacord і-тп) то і 2-хкВт.

Яку потужність колонок потрібно для роботи на відкритому майданчику?

А майданчик який?

Ми з хлопцями тільки плануємо створити гурт, тому в муз. апаратурі ще лише розбираємось, що і до чого.Не знаємо яку потужність потрібно для роботи в приміщенні (клубі), на дворі(танці , празник).

Ого!!!-3-4-5 кВт!!!

На весіллях багато музикантів, я бачив, мають 2 колонки, двосмугові, десь по 500 Вт. і досить не поганий звук.

Порадьте щось!!! 

Якщо грати весілля на вулиці двома колоночками 2х смуговими по 500 ват то це називається шо попало а не весілля.

Зараз так багато караокерів думають, візьму собі ноут накачаю з десяток фонограм і колоночки китайські по 500 ват і гайда грати празник в селі чи весілля.

А потім люди плюються від того враження, і від того звучання.. Вже доречі не один раз бачив такий бардак

Якщо вже цим займатися, то серйозно, і з серйозною апаратурою, а не смішити курей в селі.

Це моя думка, і думаю що багато музикантів зі мною погодяться...

А сама серйозна апаратура, то ямаха 910 і колонки МАГ

pete fedyshyn до чого те що ви сказали? Мабуть теж, так само граєте весілля колоночками по 300 ват. Позоритесь. Тому й така образа

Напишіть яким повинен бути мінімальний комплект акустики по потужності і по складу.

синтезатор+гітара+акордеон і мікрофони для всіх.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти