Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й
Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й

Якщо грати весілля на вулиці двома колоночками 2х смуговими по 500 ват то це називається шо попало а не весілля.

Не зовсім підтримую таку думку, бо є авторитетні музиканти і грають суперово на подібній акустиці. Люди не плюються лише через відсутність кіловатів звуку.

Головне якість

Якщо грати весілля на вулиці двома колоночками 2х смуговими по 500 ват то це називається шо попало а не весілля.

Зараз так багато караокерів думають, візьму собі ноут накачаю з десяток фонограм і колоночки китайські по 500 ват і гайда грати празник в селі чи весілля.

А потім люди плюються від того враження, і від того звучання.. Вже доречі не один раз бачив такий бардак

Якщо вже цим займатися, то серйозно, і з серйозною апаратурою, а не смішити курей в селі.

Це моя думка, і думаю що багато музикантів зі мною погодяться...

А багато і не погодяться. Залежно яке бачення процесу в замовників та виконавців. Можна так "влупити", що в радіусі 10 км кури місяць нестись не будуть, бо ліпше грає той, хто голосніше грає. Та й господарям буде чим "похвалитись" перед іншими - "яка ж то в мене була музИка".  А можна реалізувати на майданчику кілька зон з різним звуковим тиском - одна для танців, інша - для для комфортного спілкування...

pete fedyshyn до чого те що ви сказали? Мабуть теж, так само граєте весілля колоночками по 300 ват. Позоритесь. Тому й така образа

Сказав до того, що ви постійно це піарите. Весіль я не граю останніх 15 років(перед тим грав 10 років) не позорюсь (граємо для себе і друзів на живо (6 чоловік))

І ніякої образи в мене немає...Тільки гіркота іронії....

Оптимально на весілля потрібний 600 ватний топ+800 ватний саб. З таким комплектом можна ціле життя лабати і горя не знати, як у приміщеннях, так і на вулиці.

Думаю такий комплект і потрібний yliy

На 800 ватний саб достатньо буде 300-400 ватного топа, залежить від частоти поділу

я говорив, яка кількість звуку буде оптимальна для весіль у приміщенні, і на вулиці.

 

я про співвідношення, якщо топ 600, то саб треба не менше кіловата

Не зовсім підтримую таку думку, бо є авторитетні музиканти і грають суперово на подібній акустиці. Люди не плюються лише через відсутність кіловатів звуку.

Це ви описали для приміщення. А я кажу для вулиці..

 

На 800 ватний саб достатньо буде 300-400 ватного топа, залежить від частоти поділу

Не достатньо буде для вулиці. Сам переконався. 

Оптимально на весілля потрібний 600 ватний топ+800 ватний саб. З таким комплектом можна ціле життя лабати і горя не знати, як у приміщеннях, так і на вулиці.

Отак буде хорошо

я про співвідношення, якщо топ 600, то саб треба не менше кіловата

А так взагалі суперово і якісно

 

А багато і не погодяться. Залежно яке бачення процесу в замовників та виконавців. Можна так "влупити", що в радіусі 10 км кури місяць нестись не будуть, бо ліпше грає той, хто голосніше грає. Та й господарям буде чим "похвалитись" перед іншими - "яка ж то в мене була музИка". А можна реалізувати на майданчику кілька зон з різним звуковим тиском - одна для танців, інша - для для комфортного спілкування...

Про які кілька зон йде мова?

Дядько хапко ви взагалі були в селі на весіллі що таке говорите?

Стоїть шалаш довжиною 30 метрів і шириною 10 метрів в ньому 300-400 чоловік по кругу сидить. 2*500 топи там не те що буде не вистачати їх, а буде дуже слабенько і тихенько. Як магнитофон.

Люди навіть не будуть чути в протилежні стороні шалаша що ведучий говорить.

Те ж саме празник села. Площадка одна для всіх. десь 15*20 метрів. І вся забита людьми аж кишить. Ніде яблуку впасти.

Топи по 500 ват там просто не спроможні озвучити таку масу народу.

Це вам не ресторан де вібрують всі стіни й потолок, що навіть 2*500 кажеться забагато

Сергій не "утріруйте"!  Коли ми починали багато років тому -  то в "салаші", взагалі без няких мікрхвонів і 500Вт,  слва Богу робили таку забаву що будь здоров! При нагоді залию відео де ми троє в салаші на 350 чол без мікрофонів!  ))))

слабенько і тихенько. Як магнитофон - О виявляється магнитофон звучить тихонько! Еврика! ....  А якщо його через пульт і на портали ???

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти