Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й
Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й

slavonk, а в чому допомогтиРозміри АС розраховуються взявши за основу багато технічних характеристик динамікаФільтри розраховуються теж беручи  хар-тики і динаміка, і драйвераРозрахувати можна як "на папірчику", так і за допомогою проги, але без тех. даних обох компонентів це не зробиться ніяк.

п.Ігорю дякую за відповідь,але як вийти з цього.Я вцьому-zero.

Я бачу оптимальний вихід один - продати динаміки, хоч з втратою в грошахВи й так втратили, купивши невідомо що. На помилках вчаться.

Доброго  здоровя  панове!  Ось  перечитав  цю  тему  бо  мені  це  блиске  і  знйоме.  Я  сам  в  минулому  самопальщик  з  певним  непоганим  досвідом,  як  згадаю  ті  часи  (весели,  добрі,  ПССки,  ніяких  фонограм,  видно  хто  чого  вартий)  так ось купити  небуло  що  тай  небуло  за  що,  бо  ще  в  школу  ходив,  то  переробив  цих  самопалів, років  з  4  тому  остнній  зробив.  То  з  свого  опиту  можу  сказати  самопал  це  нетак вже  й  погано,  але  що  б  зробити  щось  дільш  менш  людске  сам  перед  треба  кучу  літератури  перелистати  і  багато  спроб  и  помилок.  Якщо  засігнути  на  фірму  то  не  вийде,  підрахувати  всі  затрати  вийде  дешевше  купити  готове,  і  непаритись  а  нарахунок  МАГів  то  можна  їх  клипати  не  гірше  самих  МАГовців,  тим  паче  що  вних  прості  фільтри  як  двері і  виходять  на  порядок  дишевше  чим  купити!

ті часи. А чим відрізняется готовий акомпонемент псски взятий двома пальцями ві фонограм? це що живий колектив?

Ну  Щоб  взяти  двома  пальцями  на  ПСРці  то  потрибно  хотяб  якісь  музичні  поняття  мати  і  було  добре  видно  вкого  яки  поняття, а  зараз  будь  повним  биком  геть  незнай  де  нота  С  чи  D,  накачав  фонограм,  закладись  клавішами  все  музикант!  За  100 гр.  весилля,  та  безпроблем  ще  добавте  бутилку  самогону  і  залабаїм!  От  через  таких  діджеїв  і  мають  тепер  музикантів  за........

Ясне діло що самопал!!!, але той який рахований, а не ні копійований, чи просто зроблений методом "що було".

Якщо взати доуваги якість виконання і комплектуючих китайського дрантя,яке незавжди і в китаї збирають, то думаю те що зробили наші "народні майстри" далеко пішло вперед.

Згідний  на  всі  сто,  але  всеодно  є  ризик  бо  програми  розрахунків  неварто  повністю  довірати  і  буває  таке  що  зробив,  а   тоді  доводиться  підкориктовувати!  Но  повторюсь  якщо  нема  тями  неберись  бо  на  авось  нічого  толкового  невийде!

зробив самопали як ви кажите і не зовсім вулики  як деякі висловлювались, маговскі динаміки пищалки вінниця  фільтра робила теж вінниця і звічить я вам скажу куди тому китаю.... звук залежить не тільки від колонок колонки то є кінцева ланка а треба починати з звукової карти і всього звукового тракту

звук залежить не тільки від колонок  Згідний  на  всі  СТО,  але  як  ви  сказали  що  драйвера  брали  разом  з  фільтрами  то  це  вже  неповністю  самопал,  а  частково  завоцька  робота!  Ну  і  наскільки  я  правильно  зрозумів  то  ви  ящик  не  розраховували  під  ваш  динамік,  а  з  готового  змалювали!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти