Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й
Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й

Бедзю. Багато років тому і апаратури не було нормальної. То люди грали на чому була можливість. Зараз же коли грають весілля чи празник старенькими хрипучими колонками то це позор.

не 74 рік на дворі а 2012. Тому й апаратура має бути належна, а не барахло.

Люди платять гроші за свято яке повинно залишитись в памяті надовго. А не як небуть аби було.

Знаю багатьох музикантів з гарною апаратурою які гарно працюють, мають заказів на рік вперед.

А ті що з колоночками по 500 ват і стареньким репертуаром дома сидять і чекають поки хоч хто небудь найме

Сергію, як було в 74-му році Ви пам'ятаєте? Граєте весілля на 300-400 осіб? Де це так в шалашах гуляють? В яких краях? Працюють люди на чому вдається, бо не всі кавалєри, в багатьох сім'ї і їм потрібно гроші приносити додому. При таких цінах на Черкащині: http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/3679/?page=4 то хіба на Мартінах і DB працювати. І не апаратура і репертуар ціниться, а рівень виконання. За горлапання під фонограми з нету незабаром і гроша ломаного не дадуть.

Тому й апаратура має бути належна, а не барахло

Має бути МАГ і ПСР 910

Про які кілька зон йде мова?

Я не буду повторюватись. Незрозуміло - читаєм ще раз.

Дядько хапко ви взагалі були в селі на весіллі що таке говорите?

Я взагалі родом з Марса, перші халтури відіграв на Венері. Звісно, що земні технології відстають неспівмірно: ви тут грієте динаміки та ганяєте повітря, а у нас пряма телепатична трансляція. Я був лише на кількох весіллях у тілі зомбованого землянина, тому экспертно говорити не можу, лише те, що мені сподобалось.

Пиши далі. З непідробною радістю читаю, вчуся та освоююсь тут.  Всі привіт від марсіанської лабушні!

 

sergejkushnir-Краще мовчати і здаватися ідіотом, ніж заговорити і розвіяти всі сумніви :)

Хочу купити саби Dj Lights SW 18.Підкажіть що за фірма,як в користуванні.Ціна дуже цікава

Китайські вулики для українських бджіл.  Паралейно можна використовувати для озвучення весіль 

За горлапання під фонограми з нету незабаром і гроша ломаного не дадуть.

 

Ну за це я згоден. Якщо як небуть горлати то дійсно. І знаєте багато хто так і робить. Не співає а горлає..))

 

Що хлопці не говоріть але з 500 Вт топами грати на дворі - це якось самообман. Розумію що не всі мають гроші для апарату. Але нічого не вложивши - нічого і не отримаєш. Не завжди і сергій Кушнір все правильно каже (і я з ним мав суперечку), але в даному випадку він правий. Як можна починати заробляти наприклад перевезенням товарів якщо не купити машини. Відповіді в цій гілці дають поважні форумчани. але як на мене з однією двохполоскою на сторону нема що робити на відкритій площадці. Для прикладу доводилось декілька раз грати в озерному краї в Пустомитах в малому і великому залах. У великому залі моєї акустики по 900 Вт на сторону було мало (саби і топи). На двір мені доводиться брати по 3 на сторону (2 саби та топ). Ніхто не каже брати зразу топового апарату - беремо б\у не з гірших фірм і помаленько починає відбивати затрати. Наприклад я від грудня до тепер вже витратив 1100 доларів на апдейт. В мене також є діти які потребують фінансових витрат. Ще не бачив таких випадків коли нічог не вкалдаючи можна заробляти гроші.

П.С. Шановний топікастер я дуже давно знаю "старий парк" на яких Ви зсилались. На днях Блажко Юра казав що також докупляють ще 2 колонки на низ бо їхніх топів їм бракує.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти