Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й
Хто кого-? Колонки САМОПАЛ чи колонки КИТАЙ-Й-Й

Може треба було б створювати нову тему, але хотів запитати, чи має хтось у Львові чи поблизу акустику РЕК серії CS на головах RCF Precision (форуми читав, хочеться послухати). Бо при заявлених параметрах

і класі динаміків, ціна дуже цікава!

pete: http://minus.lviv.ua/forum/thread/3911/ 

І ніхто не відізвався?

Маємо теоретично шанс бути першими :).

я про співвідношення, якщо топ 600, то саб треба не менше кіловата

Маєте на увазі 2 топи по 300Вт. і 2 саби по 500Вт? Чи це все на 1 канал?

Або так, або так. Якщо топ 300, то саб 500. Якщо топ 600, то саб 1000

Доброго часу суток форумчанам! Хочу і я вставити своїх  "п"ять копійок". Маю одну стару книжечку 60-х років про акустику. Тоді люди вже писали: при 100% загальної потужності - 70% - НЧ; 20% - СЧ; 10% - ВЧ. Виходячи з цього можна підрахувати що нам, чого і скільки потрібно. Дякую.

Тоді люди вже писали

З того часу в фізиці нічого не змінилось

Панове, що ви скажете на рахунок розділу пасивного кроссовера, в Реку CS 800Гц. В більшості акустики 1800-2200Гц.

Шось дуже давно я не заходив на форум Мінус-Львів... 

Радий всіх привітати. 

Хочу повернути дискусію до теми, яку задав топік-стартер. Що ж все-таки краще: Самопил чи таки фірмА? 

Звісно, що краще Електровойса для нашого брата-лабуха поки що не придумали нічого кращого... але ціна....

Тому для себе поки що вибрав самопил. Вся моя акустика, на якій працюю зроблена власними руками.

А це клони МАГівських MD231 на тих же комплектуючих. Тільки фільтри розраховував та виготовив сам. Не скажу, що ідеально все вийшло, але таки вийшло досить непогано.

Саби були ТН-15 на МАГівських М1580. Кльово звучали. Продав. Розрахував та зробив нові, знову ж таки на МАГівських М1501 системи Tapped Horn. Зараз на них і працюємо. 

До чого  я все це кажу... Якщо не тупо копіювати відомі бренди (все одно десь чтогось не врахуєш), а мати творчий підхід до справи та маючи деякі знання в цій сфері то можливо досягти результату не гіршого, а може навіть і кращого.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти