Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабух чи Музикант. Вчимо людей ввічливості.
Лабух чи Музикант. Вчимо людей ввічливості.

Дякую Пане SHARIK за порівняння, думаю крутіший той, від кого люди більше кайфують. Як у тому старому анекдоті про старого та молодого музиканта " Я свою ноту знайшов, а ти ще шукаєш"

Роман , не бери близько до серця ! Спільнота давно усе знає і розуміє...

Пане Тарасе, дякую за втішання. Я і не думаю ображатися чи перейматися, просто хочеться розставити всі крапки над І. Десь на форумі вичитав  що Лабух може любу пісню за бабло злабати, причому якісно і професійно. Тож виникає питання до всіх, хто називає себе лабухами, на скільки відсотків за час своєї гри вам вдавалося вгодити клієнту? Для прикладу мені замовляли і польку-бздуньку, і пісню про сибірський край, і т.п, щей з подивом(Ти шо не знаєш цю пісню), колись вдавалось зіграти, колись і ні.

>>Я звами не згоден Ростиславе. Лабухи кабацькі завжди були в повазі, а ви їх до повій прирівнюєте. Стидно повинно бути вам тай є люди які не так вас зрозуміють.

Відкинувши моральний аспект, назвіть кілька суттєвих відмінностей...

Все правильно пишите п. Романе. Перше -  Коли йде замовлення від клієнта, то любий поважаючий себе лабух, чи музикант хоче виконати річ і якісно і професійно ( тому блудим по мінус сайтам, як ураїнським так і російським). Друге - коли про пісню, яку замовляють і краєм вуха не чув краще не падати "ниже плінтуса, а чемно відмовити, або запропонувати альтернативу. Тверезий клієнт зрозуміє і погодиться, або відмовиться і піде, з пяним трохи важче але поматюкається і все одно піде ( битись нелізли  за 20 років моєї халтурної діяльності з них 8 в ресторані). Але ж між  "нашим братом"  теж є унікали, особливо коли бачить 100 гр, або  " ЛЕСЮ "

тоді очі "внього"  починають бігати, як цифри в елекролічильнику ( коли йому влупити 10 кВат ) , в результаті  маєм і " ЛОША"  і "вбили гади качку " замість  " Лебединой верности " С. Ротару.

І коли після такої хохми тихенько кажиш, що не треба грати дурної., бо це наша антиреклама, то мені пояснювали щото " прікол ", або ще гірше - що за 200 гр. і писок не гріх заробити.

Ясна річ що після такого грати з такими БАЖАННЯ ВІДПАДАЛО!!!

P.S. Вибачте може когось обідив!!!!

Згадав анекдот про Лабуха. У приморському кафе грає Лабух. Тут до нього підходить капітан корабля, дає йому Сковороду(500грн) та просить зіграти капітанський військово-морський марш. Той ясна річ погоджується і починає лабати(імпровізувати). Відіграв, капітан подякував. Через деякий час він знову просить Лабуха повторить, а той каже вибач, не можу.

Висновок: для приколу, записуйте свої імпровізи, може доведеться повторювати, то вже повторите під фанеру.

Пане Sharik по перше. хай живе борщівська вишиванка, не так давно там був на семінарі директорів РБК. По друге цілком з вами згодний. У світі існує мільйон мільйонів пісень, і всі їх знає лише Господь Бог. Тому, якщо не знаєш пісні, краще не блазувати перед замовником за якусь там двадцятку і навть п"ятсотку, а краще пояснити людині і запропонувати альтернативу, в більшості люди погоджуються. Але є такі "достоєвські" які спеціально придумують як попустити музиканта, з такими розмову треба жорстко і швидко закінчувати, звісно якщо ти йому нічого не винен.

Дякую п. Романе, що відвідали наші краї, мені нажаль на Рівещені не приходилось бути, може колись попаду.

На вишиванці 2010 не був, грав  халтуру,  весілля було "дворянське" ( те що на дворі треба грати) , то змок добре все, що запамятав за той день.

А тепер ще раз до теми!!!  Як не дивно на халтурі ( по крайній мірі  в наших краях ) , лабух лабуха  не дуже старається принизити. Ящо достають то переважно виконавці аматори, які конче хочуть щось співати.

І тоді починається: - то йому  " ФАНЄРА"  за висока або за низька, а якщо граєш під самограй, то він скаже , що співає під " ОРІГІНАЛ", коротше понаставляли дома карооке і каждий рахує себе зіркою " Х-фактору"

і конче йому не тепиться зробити з весілля " Карооке на майдані"

Може хтось порадить як з цим боротись!!!!
З повагою до  ВСІХ МУЗИКАНТІВ  І ЛАБУХІВ!!!!!!

"Досдаєвські" -  це проблема... Ми правда, їх називаємо  СМОЛА , і нерви зіпсує, і з ритму виб'є. Останнім часом беручи завдаток, говорю чосподарям , щоб дивилися за своїми гостями, щоб ті не заважали,  ніхто ж не проти заграти пісню в привітання , чи виконати замовлення, але ж якось по-мудрому,  А то стане якись смаркатий комсомолєц: А то можеш, а ето ?...     Ніхто ж з гостей, під час весілля, не йде на кухню  окремо замовляти   "жареного снігу" , чи лігумінів з марципанами,   що подали то і їжте.    Хтось з хлопців вже писав, що брав родича з собою, і апарат допоможе розставити і + охорона , а чому б і ні, також варіант,    стоїть собі хлопака , скромно з боку, в костюві і в чорних окулярах, і жуйку жує ...
 

Про достоєвських скажу так ,я вже 12 років займаюсь важкою атлетикою а мій напарник має якийсь там пояс з карате плюс револьвер на патрон флебера (доречі дуже доступна річ і документів нетреба) то в нас з ними проблем нема, а взагалі то людей треба поважати а за хамстово карати ,коли до менге підходить хам і щось замовляє я цього з принципу не виконую навіть якщо це моя найкраща пісня...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти