Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабух чи Музикант. Вчимо людей ввічливості.
Лабух чи Музикант. Вчимо людей ввічливості.

І ще одне, на слово "Музикант" не образиться ніхто, а на слово "Лабух" один з п"яти образиться точно, це факт. То навіщо ризикувати, образив-необразив?

з часом міняеться все,і назви також

Та-а-ак, все міняється з часом, тому не дай Боже щоб років отак через двадцять ми себе "дупами" не називали.

"дупа" тут не пасує !!! будемо  вчити один одного хто ми ?  У перших коментах взагалі купа САМООЦІНКИ ...

Та знаю що не пасує...але ж..

Ромчик Привіт !!! Ця тема стара як світ. Я Лабух з1986 року тобто 25 років і памятаю добре той час коли Лабухом бути було престижно, існувало таке поняття "ЛАБУХ ЗАВЖДИ В ЗАКОНІ" і всі хто відпочивав в ресторані і блатні і фраєра і прості смертні памятали що Лабух це та людина яка створює свято допомагає відпочивати, і не дай Бог хтось підняв би руку на Лабуха її зразу б зломали. Але як вже писали, все міняється і час і люди і поняття. В ті часи коли я починав лабати, в порядний кабак не пускали молодших 18 років, а старших тільки в якщо в костюмі і з краваткою. А зараз контингент, пяні діти заробітчан (які не мають уяви скільки обходиться їхнім батькам 1 євро) в спортивних штанах в кедах і майці,в кращому випадку джинси і гольф. Але не в одязі справа а в хамскій поведінці і відчутті що всьо можна купити за ті срані євро. Колись повертався з кабака до дому і ніс і гроші і пляшку і закуску на сніданок, а зараз якщо за пазухою не маєш травмата то до дому можеш і не дойти. Але я був, є  і буду Лабухом, бо як не буде нас то прийдуть ті хто має в дома систему карооке або ноут і тоді то вже буде не Лаба а як писали попередники - дупа. Я б навіть сказав ПОВНА І ВЕЛИКА ДУПА...

ЛАБАЙ НА РАДІСТЬ І СОБІ І ЛЮДЯМ !!! ПОБІЛЬШЕ ПАРНОСУ І ПОМЕНШЕ СМОЛ !!!

Дякую Ромамеломан, і тобі тогож, тільки в два рази більше. А що до "Лабух" чи "Музикант", нехай хто як хоче, так себе і називає, тільки б були справжніми професіоналами свого діла, і порядними людьми. Дякую всім хто відгукнувся. Якщо у когось є поради щодо привчання клієнтів до ввічливості, прошу тут викладувати.

З повагою до всіх Роман Співак. 

мир та солідарність нам хлопці !!! хай живе невідємна гілка української  музичної еліти - ЛАБУХИ !!!

Ну і звичайно усі МУЗИКАНТИ!

Звичайно тема застаріла,але прийшла "мисля".Хоч  я маю величенький стаж(то не є похвальба),але ми -музиканти! Підозрюю,що звання "лабух" походить із тюремної лексики.Ми-є музиканти(справа не у використанні мінусів).Люди,які співають на телебаченні (радіо)-артисти!І І ось,тобто, ми- музиканти, а вони-артисти! Маємо повагу до себе, а не "лабух"! Невже,шановані музиканти ,Вам подобаються звертання типу"Привіт,лабух", "Сідайте до столу,лабух".Ми-музиканти, а вони-артисти(певної філармонії).Якщо я неправий-пишіть,підтримуйте тему...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти