Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабух чи Музикант. Вчимо людей ввічливості.
Лабух чи Музикант. Вчимо людей ввічливості.

Згідний повністю з Ростиславом. Якщо говорити про створення чогось, то корінь слова від творити. Не є творчістю спів під чужі фонограми в mp-3 форматі. Це банальне заробляння грошей. Давайте називати речі своїми іменами. А те що називають, чи обзивають (все тут від тону трактування і контексту використання) лабухами, то це пішло від самих музикантів. Спочатку себе самі так "величають", а потім гніваються. Повагу, добре трактування потрібно заслужити і вміти вимагати. Перепрошую, а на яке ставлення музикант розраховує прийшлвши заробляти в який "гонделик"? Так, там парнус і цим все сказано. Це компроміс, як і все в житті. Платіть, переважно, коли в людини змінений настрій під впливом алкоголю. Відомо, що там де твереза публіка не дуже й заробиш. І навпаки, там де "бардак", то "летить каса".Це специфіка роботи і кожен про це знає. Мені без різниці як формулюють словами в моєму відношенні. Головне ставлення. Не в терміні справа, а в його вимові. Можна будь яке слово вимовити з діаметрально різним трактуванням.

По ідеї, кожен Лабух або Музикант який співає під чужі мінуси може "гордо" себе називати "Магнітохвон ВЕСНА 312". З таким я повністю згоден.Один раз я почув таку фразу: "Поки ми шукали в інтернеті фонограми, хлопці вчилися грати", може час не качати а грати?

А щодо виникнення слова Лабух, думаю що цей термін придумали самі музики, аби прибіднятися(мовляв що з п"яного лабуха візьмеш, ну напився, ну обригався, ну заснув під лавкою і.т.п.) а бо: не чіпайте мене, як вмію так і граю- Гарна відмовка лінивої людини. 

З повагою до всіх Роман Співак.

=Поки ми шукали в інтернеті фонограми, хлопці вчилися грати", може час не качати а грати?=

Вчора заходив до мене знайомий "лабух" , з яким ми неодне весілля відтарабанили в живу, як тио водеться рішили згадати минуле , я взяв акустичну гітару а він став за мою "уамаху", і коли ми почали грати я жахнувся ,він неміг заграти елеметарного.... фонограми вбили в ньому музиканта.... хлопці якщо ненсхаменемся таке чекає нас усіх(((((((((((((((((((

Шановне Панство, мушу дати поправку, аби мене не заклювали. Не всі "Лабухи" мусять напиватися, та робити щось погане. Просто у мене є декілька знайомих, які цим словом прикриваються перед людми саме у такий спосіб.

Лабух від слова лабати, жаргонний замінник дієслова грати / мається на увазі на муз. інструменті/  Нічого особливого в самому слові немає, як і в багатьох сленгових та жаргонних  фразах   /на жаль їх тепер багато,  в мові сьогодення/     Головне  хто,  коли і як його вживає,  з яким змістом  / таким собі смисловим навантаженням/  ...   Ще важливішим є , як мудро відреагувати , зберігаючи витримку і гідність.  Зрештою, до цього треба бути готовим, кожен з нас знає куди йде, публіка як правило "під градусом" , і не всім зрозумілі поняття вихованості та порядності.    А ситуацій тупо рагульських хоть відбавляй,  завжди найдеться смола , якій здається , що тільки він розуміється коли і що треба грати, викрикуючи після кождого танцю:  польку! , мурку!  ще польку....   або   "жартівник" з криком на весь зал : Ма-ло! Хлопці , грайте або гроші віддавайте!     І тут кожен з нас , вирішує по-своєму, як реагувати на такі прояви  .  

  Кажуть , якщо є ситуація, і її тяжко змінити, то треба принаймі змінити до неї ставлення.    От ми, наприклад, самих " актівних " порівнюємо з персонажами мультіків.     Прийшовши додому розказую, що серед гостей  були два мутанти,  соловєй-розбойнік, що рвався до мікрофону,    білосніжка , за якою бігало сорок гномів,   пакімони, гобліни  і чебурашка, а решта всі нормальні  ...   Ну а ми -    козаки-Котигорошки , цілий вечір спасали народ від зеленого змія .)))

Що стосується професійності... то  "Не той тепер Миргород, і Хорол річка не та..."  Колись , мало-мальський музикант хоть знав шо таке РЕ мінор і ФА мажор,  а тепер якісь "АРТІСТИ"  ... 

 Минулим літом, по сусідству дівчина виходила заміж, чую музика грає, то я сів під хату на лавку тай слухаю, може щось почерпну,   ага послухав...  в кожній другій пісні радійне  "НА ВСІ 100 КРАПКА КОМ ".  Ну а жінка моя з внучкою ходили дивитися на молоду, прийшли і розказують:  стоять два кента з мікрофонами і мінідіск на табуретці.  Тоді моя жінка питає сусідку , яка  "в курсі дєла"   , --- Ну а що ті музиканти ніяких цимбалів не мають?"   На що , та відповіла:  " Ну шо ти , Надю, то тепер не так як колись, то є - МУЗИКАНТИ НА ДІСКАХ" ...

Це як в художників, одні картини малюють  / чи вірніше пишуть/ , а другі свистуники на базар розмальовують під трафарет, ...  і ті і другі  художники  / о, как! /

http://www.liloro.ru/romanes/shapoval14.htm

Та-а-а-ак пане Василю, перечитав, дякую. Після того ні себе, ні когось іншого називати Лабухом не хочеться.

з фото видно,що ти ще молодий,старші весільні музиканти себе інакше як лабухами не називають

Молодий чи ні(30), яка різниця, важливо не те хто як себе називає, а важливо як ти когось називаєш. І не всі старі музиканти себе називають Лабухами. Що до вживання слів "полабаєм" та їду  " лабати халтуру", то це є. Саме старі музиканти вчили мене замість слова "Лабух" вживати слово "Музикант".

З повагою Роман Співак.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти