Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабух чи Музикант. Вчимо людей ввічливості.
Лабух чи Музикант. Вчимо людей ввічливості.

Називайте себе МУЗИКАНТАМИ.

Прочитав я ці всі повідомлення в темі і скажу вам що просто сміх бере за то всьо що дехто тут пише. З пустого в порожнє туди-сюди ллють тай годі. :)) За все життя, працюючи у свій час в різних закладах (театр, будинки та палаци культури, концертні агенства) не зустрів жодного професійного музиканта у якого б на  язику не вертілось слово лабух, причому самі вони цим поняттям користуються автоматично навіть не замічаючи того. А чого дехто тут так збуджено реагує на лабух не розумію. Та не реагуй на таке звернення, якщо воно тобі крає душу та й все. І буде тобі спокій... Тепер щодо артистів .  Тут писали...  "Люди,які співають на телебаченні (радіо)-артисти!І І ось,тобто, ми- музиканти, а вони-артисти!.."  Ну це вже взагалі...  А ким вони всі були до того як стали артистами ? Були ж і  музикантами і лабухами  і ще Бог зна ким, поки не прийшов їхній час, (або чиїсь бабки).Та й що, артист, то таке велике цабе чи як...? Головне людиною щоб був нормальною і порядною. Бо є багато таких котрих тільки назви артістом як він зразу на пів-метра догори виросте і якщо ти йому не рівня то дивитись на тебе буде як на ще один потенційно  проданий квиток за 50-80грн на свій концерт, (знаю з досвіду спілкування з такими). Знову ж таки, хотів би побачити таких переконаних музикантів, які в ситуації коли чоловік, що підійшов до них тримає 20 долярів в руці, просить "Лабухи, а можна моїй дамі щось за ці гроші замовити". Хотілося б подивитисть як вони від нього чемно відвернуться і відмовляться його навіть слухати, тільки через те що він їх лабухами назвав. :)) Щось не припомню я таких ситуацій..  То виходить про що ми тут тремо?  

Бачу, "камінь у мій город". Да будьте "лабухом" ! Мені від того ні холодно,ні жарко!Пам"ятаю ,на цьому ж сайті  десь прозвучало : "Привіт,лабушня!" Якщо хтось "лабушня",то це їх справа. Ось колеги підняли тему про чистоту української мови-і це вірно! А мені приємно,що до моїх колег звертаються:"Заграйте,музиканти!" або "Просимо до столу,музиканти!". Надалі не маю бажання брати участь у цій полеміці. Кожному-своє!

Даремна суперечка. Не є важливим як тебе називають - важливо в якій формі. А ще найважливіше - ким себе вважаєш ти сам. І ще: як казав один мій знайомий, російськомовний - "Лабух" должен уметь на чем-то "лабать" Чого і всім присутнім бажаю

А ті,  що на ASUSі  грають? Вони до лабухів чи до музикантів відносяться?

Мені здається ні до тих ні до інших їх віднести не можна, бо на жодному муз. інструменті вони не лабають.  ASUS до таких інструментів поки не відноситься. Народна назва таких артист включатель або артист караокер. 

"....Народна назва таких артист включатель або артист караокер. ..." Е-е ні, це так звані "герої караоке", хоча і вони мають шанс на існування бо нікуди не від того дінешся - прогрес,  холера ясна (як і банкомати, комп,ютери та інтернет) , а також левова частка користувачів нашого сайту. І не потрібно ніяких дорікань з цього приводу...

Закриймо тему,панство! Кому як -да і все, Всім парнасу і халтур!
 

Чемно всіх вітаю. Давно не був і бачу багато цікавого. Починав грати танці в 1968 р. на саморобках і закінчив весіллями у 1992 р. на самограйках. До мінідісків не дожив слава Богу. Наскільки я знаю, з давніх давен існує жаргон музикантів. Він, як і воровський, російськомовний. " Лабать", "бирлять","верзать","сурлять" - це де-кілька із слів, якими користувались старші музики в 60 - 70 р.р. минулого століття. Вони не несли в собі чогось принизливого і використовувались тільки в розмовах між музикамикабацькими, і клубними, і філармонічними). Мій товариш, який закінчив Львівську консу в кінці 70 років, говорив, що там, в середовищі  "вищих" музик, це були звичні слова. Вибачте, якщо щось не так.

P.S. А от в Молдавії нас чогось називали  " лаутарами ".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти