Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабух чи Музикант. Вчимо людей ввічливості.
Лабух чи Музикант. Вчимо людей ввічливості.

Пане Бодя, як показує практитка, більшість басистів дуже моцні хлопці. Сам важу 100кг при рості 185см(також володію трьома видами басів:контрабас, басуха та туба), але ви пробували натовкти комусь пику і після того зажатими пальцями грати чардаш монті, хоча б у темпі 140?

я після мордобою мурку граю)))) а якщо серйозно то слів майже завжди хватає хоча інколи бувало і гаряче а і ще я з локтя зазвичай запускаю)))))

Т-а-а-ак, тяжка і нелегка наша праця. Але дай боже щоб слів завжди вистачало і до мордобою не доходило, а як доведеться, то вже краще з ноги...))))

І ще ми тему про різницю понять лабух-музикант,перивели в тему  хлопці нас обіжають.Тут скажу так , на обіжених воду возять ,в кожній професії, звичайно,  є свої небезпеки ,в нас музик і лабухів це неадекватні клієнти (в простонароді "БИКОТА") і про безпеку звичайно думати треба.Тому як я вже казав пістолет за 1500 грн (чи хочаб якийсь газовий балончик чи електрошок) це нетак вже і дорого, в порівнянні з тими збитками які ви можите отримати в наслідок дій вище зазначеного контингенту ,ну правда ,використовувати його я раджу суто в психологічному аспекті))))

Ну а ідеальний вихід з ситуації це звичайно офіційна робота, де ви як підприємець ,що надає послуги, і замовник(клієнт) укладаєте угоду ,в якій зазначаєте всі ризики які ви і ваш замовник несете при виконанні робіт(послуг), визначаєте відповідальних осіб щодо виконання угоди ,та суму компенсацій за завдані збитки з обох сторін.Тоді ,я думаю, сам замовник буде стежити за тим щоб музики мали умови комфортні для роботи ,хоча в нашій країні до цього ще як до Пекіна пішки,нажаль.

ПІСТОЛЕТ!!! Та ну не раджу, з ним можна ше більше спровокувати людину "тверезу" , проблем потім не розгребти і про музику забудете :( . А на рахунок Лабух чи Музикант - .... митець, художник....

Олеже доля правди в твоїх словах є, але ти напевне неуважно читав мій допис, бо я радив пістолет суто як психологічну зброю.Знайомого лабуха, пару років тому ,вселі на празнику так побили,що він ледь живий додому попав, то він про весілля вже забув назавжди:(((( і хай як би він там неграв на таке точно не заслуговував.Та і в самого були такі ситуації що в рух йшло все що під руку потрапило,бикота слів нерозуміє......

Всім привіт. Що до теми, то друга частина називається вчимо людей ввічливості, так що ми в темі, і щоб нас менше зобижали, обговорюємо як з цим боротися.

Привіт всім.  В двох словах розкажу як "з цим боролись" музиканти з якими мені приходилось працювати.

На " кабацьких халтурах " легше, там менше смоли, тай адміністрація  більше піклується за спокій, якщо дуже до махували, робили "стаканну паузу" на хв 20.

На " дворянських "  розганяли бардак  ( в залежності від контингенту - молоді. чи літні )15 хв полькою, або хорошим естрадним хітом, не важно - головне , щоб танцюючих було більше як тих що хамлять.

Основне самим вести себе культурно і не провокувати, а то дійсно колись хапались за штахети, тепер за пістолети.....

Дякую за спілкування.

SHARIK

РЕСПЕКТ ВАМ !!!  ДУЖЕ РОЗУМНА ДУМКА...BRAVO !

І ще одна у мене порада є, сам кілька раз переконався. Старайтеся завжди виглядати на всі 100. Уявіть картину: Весілля, Молода у білому платті, Молодий у костюмі, всі гості гарно одягнені, а тут музикант в захвойданому турецькому світері, ще добре коли він грає краще аніж виглядає. Гадаю до нашої роботи потрібно ставитися як до свята, а тому і виглядати відповідно. Є така приказка:"Зустрічають по одягу, проводжають по розуму", то  хай і зустрічають і проводжають перфектно.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти