Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабух чи Музикант. Вчимо людей ввічливості.
Лабух чи Музикант. Вчимо людей ввічливості.

Самі вредні і "продвинуті музиканти"-це колишні "вторі"альтисти шкільних дух.оркестрів.Особисто я ніколи не давав порад доярам,гноярам та іншим "інтелектуалам"як ім працювати,то ж мене дратує відношення до музик.Але це заздрість.Нам люди заздрять.Заздрять нашій свободі,заздрять нашому відношенню до життя,заздрять нашій простоті тому і хочуть ущипнути больніше.Я щасливий,що я МУЗИКАНТ і щасливий,що я ЛАБУХ!      Усім колегам по цеху злетів,грошей і натхнення!!!

Хлопці дуже цікава дискусія. Я в якісь літературі прочитав, лабух походить від слова лабати, тобто смачно грати, не просто віртуозно нажимати на клавіші чи моцно рвати струни або голосно кричати вмікрофон, а робити це з душею, розімюічи і відчуваючи усе що робиш. Моя дружня порада хлопці зберігайте холодний розум, ігноруйте дурну критику. Можливо хтось чув про закони Мерфі, так от там є один такий - ніколи не спор з дурним, бо люди можуть не побачити між вами різниці. Ставтеся до всього спокійніше, співчувайте тим хамам, які самі по собі нічого не варті, а нахамивши лабуху хочуть підвищити власну самооцінку. Бережіть себе. 

Рома Я зразу посилаю на х... сходу а як далі лізе то питаю в морду чи під дихало і зразу всі питання пропадають! Бо від тих обсосків тепер інакше не відчепишся.

Це дуже делікатне питання. Особисто я себе музикантом вважати не беруся, бо не маю консерваторського диплома, хоча в училищі культури на баяні грав програму за 3-й курс конси.

А взагалі я знаю, що слова ЛАБУХ не цураються і справжні музиканти і стидатися цього не варто. Головне, знати добре свою справу. Бути хоршим лабухом - це почесно!

А щодо п"яного бидла, що поробиш, друже, ми живемо в такий час,  якщо пан Президент замість того, щоб бути присутнім на відкритті сезону в оперному театрі, їде на концерт Віллі Токарєва, то що вже тут говорити, хоча Віллі теж неперевершений лабух...

Доброго вечора панове,цікава дискусія...Хочу сказати про тих,хто працює під ASUS,під компютер може будь - який ЛОХ працювати,інша справа жива лаба,будь це професійний музикант,чи самоучка,живе воно і в Африці живе...а ті хто під "ASUS" працюють ввзагалі недостойні називатись МУЗИКАНТАМИ чи ЛАБУХАМИ...

BigIvan Остапченко, Віллі неперевершений лабух, так мабуть, якщо ви так вважаєте, і напевне у своєму жанрі звичайно він просто метр, але той же Віллі на концертах витанцьовує під повну плюсову фанеру аж смердить і не вважає то чимось зазорним. Кажу бо знаю так як чув такі його концерти.

vs007, скажу що не вам визначати хто якого звання і на скільки достоєн, найсправедливіше лише відношення людей на замовленнях скаже, тим чи іншим музикантам, хто ж вони є насправді. А обзивати всіх хто працює під фанери з ноутбука лохами вас не красить і не слід, бо то тільки каже про ваше виховання адже ще є такі люди які працюють під фанеру з секвенсора чи "долобайки" якоїсь чи мінідиска і їх ще чимала кількість, так вони по-вашому теж виходить лохи бо пускають фанеру,  хоч і з інструменту. І до речі ми незнаємо як  і з чого запускаєте фанеру ви. А то що працюєте під неї я просто впевнений і накше ви б на сайті мінусовок не зареєструвались би і фанер не качали.

Те що vcs007 потрібно підбирати слова, то без заперечень. Але і те що співом займаються без підготовки і навчання - факт. Можливо тому, що критерії визначення рівню майстерності нівельовані і стерті. Пряма аналогія, це запросити на посаду шеф-кухаря будь-яку домогосподиню.

Так п. Ігоре, знову ви праві, і ми маємо змогу то бачити практично на кожному кроці, адже в половині закладів персонал - то взагалі "лєві" люди в тому, а працюють там тільки тому, що сват, брат, кум, знайомий і т. д. тай за таку платню справжній профі своєї справи працювати не буде. А про спів без підготовки, та навчання то тут звами не можу погодитись бо іноді даний Богом талант який має і свій стиль і звучання і колорит, профі-пфдготовка просто псує та попросту закопує в землю..

ZZ2000, щось не зрозумів на рахунок тези про закопування таланту в землю. Те що освіта без таланту це мало, чи навпаки, оспорювати беззмістовно. Щоб добре співати потрібно володіти технікою співу, мати уявлення про артикуляцію, вміти співати в мікрофон, про постановку голосу я вже скромно мовчу. Фахівці відразу визначать де це присутнє, а де лиш голий талант. Та і все пізнається в безпосередньому порівнянні. Після співу професійного співака аматори беруть мікрофон вже без бажання, а як повинність.  Мав можливість в тому пересвідчитись не раз і не два. Чомусь і апаратура "вже та" і мікрофон починає звучати...

Ігор Гарвас, я мав на увазі те що часом деякі профі від вокалу бува так завзято беруться за ту дитину талановиту що в результаті маємо лише зламаний голос і розтоптаний  талант. Таке трапляється...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти