Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабух чи Музикант. Вчимо людей ввічливості.
Лабух чи Музикант. Вчимо людей ввічливості.

Та, "турецкий сведир" то є щось :) ..

Але вже їм небагато часу лишилось - скоро будуь замість них голограми або інші об'ємні проекції за та з інструментами кривлятись

Ага , було раз: Приїхали грати "дворянське" в вишиванках.... почався дощ.... накриття тече... перекривали сами , апарат рятували і господара добрим словом згадували... закінчили весілля хто в чім - турецькі светри, спортивне, .... 

З.І. Пане Ростислав і ви там мельком були :)

Зовнішній вигляд це не тільки одяг, а все що пов"язано з музикантом(Апаратура, муз.інструмент, та купа шнурків які не повинні валяися як клубок брудних дротів) Взагалі, кожен знає куди їде. А що, якби знали що буде дощ то і апаратуру не брали б на дворянське весілля? Звичайно, на двір краще смокінг не вдягати, але достойно виглядати мусимо.

На виїздне весілля я беру з собою одяг щоб переодягнутись, звісно тягати колонки та зматувати дроти у вишиванці яка коштує 1500грн. зовсім не хочеться.

З повагою-до всіх музикантів!На рахунок теми!Цитата-"Слово "лабух." упортребляется в ряде арго и просторечии в значении(коммерческий)музыкант,исполняющий музыку ради денег,обычно- (ресторанный) музыкант,иногда вообще (уничижительно)!Википедия!Я слідкую завжди за мовленням.Питання вирішується просто,кому подобається,щоб його називали лабухом-проблем немає,але коли,не пам"ятаю,був коментар,щодо якоїсь пісні і прозвучало"Привіт,лабушня,то,перепрошую,я-не "лабушня".У нас на музикантів-кажуть музиканти.Ресторан-добра школа.

Треба ж дати відповідь ZZ2000,не мало пограв,так років, 14.Вам приємно,чи Вам кажуть"Сідайте,лабух,до столу"Тому я борюсь,за те,щоб змінилось ставлення до музикантів .Думаю,дослідити виникнення слова"лабух".Хоча це важко.Стандартні словники його взагалі не сприймають,розумію,що жаргон...Нікого не хочу образити,але як висловлювався вище вже було похідне слово"лабушня",то я не вважаю себе "лабушнею",а так і шанованих форумчан.
 

до п.Фіцика.Назвемо ,відкинувши моральний  аспект.Ви там на весіллі виконуєте польки(ля мінор,хай  буде до мінор) в основному,таким чином у Вас половина роботи пройде,а ресторанні  музикан ти,думають,як би зробити людям чудовий вечір.
 

п. Василю, ви щось написали таке, що зовсім "повз касу"...

Вибачте,п.Ростиславе,що я так різковато..З Вами полемізував п.Володимир Яворський щодо ресторанних музикантів.Ви 9 лютого просили назвати кілька суттєвих відмінностей(я так зрозумів щодо роботи на весіллі і в ресторані).В основному,на весіллі йде фольклор,а в ресторані треба думати ще про інші речі.Ви казали,що лабух в кабаку-це обслуговуючий персонал,а на весіллі хіба не так?

>>Ви 9 лютого просили назвати кілька суттєвих відмінностей(я так зрозумів щодо роботи на весіллі і в ресторані).

Ні, я просив назвати кілька суттєвих відмінностей між панянками, які веселять людей за гроші, і музикантами, які роблять те саме...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти