Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!
Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!

SHARIK, я мав на увазі що це комплекс музикантів що публіка несприйме їх без "акомпонементу" друга Асуса. Для мене створення живого колективу мабудь єдиний варіант щоб набрати замовлень. Аргументів інших нема. Таких як ми ( я про свій колектив!) караокєрів неміряно. Всі мають один і той самий репертуар, приблизно одного рівня апарат і проводіть одні і ті ж ігри. Чим тут докажеш свою кращість і винятковість? Хіба нижчою ціною. На рахунок пошуку, то погоджуся в частині пошуку колег по праці. Репертуар... Та ось портал з мінусами. Нема мінусів тих пісень що хочеться: І небуде! Ніхто в вільний обіг не дає роботи за які заплачено гроші. Кожен виконавець їх береже як зіницю ока. Колись ще вони потрапляли в обіг через звукооператорів, коли "фанерами" торгували. Зараз ні. По-перше для звукача це втрата репутації коли з'ясується що через нього відбувся витік. З апаратурою і інструментами взагалі проблеми нема.  Можливо придбати будь-що, а практично все. Може за винятком яких раритетів, але це вже проблеми колекціонерів, а не музикантів.

Погоджуюсь з п. Гарвасом. Ось нарив у себе відео, колись грали, пане Sharik  ви питали у мене як би я грав без світла та у вашій стороні, мабуть отак, при бажанні передивіться http://www.youtube.com/watch?v=dlR7fV1E9rQ

Зрозуміте мне правильно - це проблема сьогодення, можна сказати крик душі!!!!  І комплексую я не через відсутність Асуса ( з великим задоволенням граю і під PSR - ку), а через можливість збиратись таким колективом, який би робив роботу. Причина : 1- відсутність належної оплати праці. 2 - Скільки вас грає? Чого так Багато? Кабак - " а в нас вчора грало двоє.... Скільки ви нам заплатите за світло?.3 - Двір - вуйко " А чо вас вісім за столом (  з них 2 кінооператори), А чо він сидит курит ??? ( фотограф). і т. д. Можливо лиш в мене такі трафунки..., але я не думаю, що виглядаю "білою вороною".

Висновок. " Чи зміг би я відпрацювати ВЕСІЛЛЯ без фонограм? ВЗАГАЛІ!!!!" -  на даний момент " Чесне піонерське " - НІ.

P.S. п.Роману Співаку. Велика штука Ютуб!!! і я навчився вже ним користуватись, але ссилочки треба скидати весільної музики без фонограм так як того вимагає  дана тема.

Пане SHARIK, там, у ссилочці фонограмою і не пахне, то так трубач каркає.

І взагалі Твочим людям - Здоровя, натхнення, успіхів, витримки!!!!  Може прийде час живої, весільної, музики!!!!

п.Романе, я ж не про фанеру мав на увазі, ви ж працюєте в актовому залі, не кабак і не двір..., і виконання тематичне для вибраного слухача...

А так сві 12 ++ за виконання. Успіхів. 

P.S/ В мене друг ( на фото в мої стор.) сакс тенор, Зеник, зав.духовим Борщівської ШМ, теж  профі, навідь незнаю чим краще володіє трубою, чи саксом.

Дякую за оцінку, і пробачте за нерозуміння.

Не в тему топіка репліка, але комусь може придасться інфа. Минулого року прийшов колєга і пожалівся що власник бару хоче з нього брати плату за світло. Я йому й кажу: маю старий електричний лічильник, заінсталюй його на сцені і будеш знати скільки там "накручує", щоб зайвого з тебе не злупили. Так от, а "накручує" (субота-неділя по 4год. праці, з стандартного звукового обладнання + кілька приладів на 250W галогенних лампах+димогенератор+лазер) приблизно 8-10грн. в місяць по розцінках не побутових, а як для споживачів комерційних. Так що...

п. Ігор тож друг Ваш на стаціонарі  може таку кольку власнику запхати,  а на " дворянське " весілля треба іхати своїм транспортом, на свої бензині, бажано шість музикатів, які мають генератор, світло, дим, вміють добре грати, співати  і ОБОВЯЗКОВО свої пляцки і холодець. Беруть 300 долярів і ТОДІ  МИ  ДОГОДИМО СВОЇМ   "  РАБОТОДАТЄЛЯМ". Все село буде гудіти які файні музики були!!!

P.S/ Майже порозуммілися,,,, Чесно - ніякого сарказму!

На рахунок транспорту, то ці видатки давно закладаєм в свій бюджет, бо коли називаєш ще додатково, то ... ну відома реакція. А от на рахунок вміння добре грати... Та в будь-якому фаху треба вміти добре працювати. От тому ми і без роботи часто, бо "механізували" "ручну роботу". А добрих музикантів завжди було мало. А тут така "халява"- "механізовані" нормальні заробітки. Чесно скажу, що тої поваги до музик, що була колись, то тепер і близько нема. А, повірте, грав і з сильними, і з відверто слабкими на заміні. При добрій музИці, то гості тішились, ну а при "так-собі", то теж не дуже горювали, бо знали що навчитись гри, навіть на слабкомі рівні, то треба для цього час. Ну а тепер дивляться на нас, як на "мале пиво". Ви думаєте що шоденно в онлайні на порталі одні музиканти? Звичайно що ні. Багато звичайних аматорів співу які дома черех муз. центр, або колонки до компа врубують "фанеру", в руки караочний мікрофон і ну співати. То як вони будуть сприймати сучасних "весільних" чи "кабацьких" артистів при зустрічі "в реалі"? Самі знаєте як. (Деколи маю враження що частина конкурентів і прийшла в наш фах від "диванного караокє"). Ну нема іншого шляху, як повернутися до "ручної праці", може з втратою в грошах, який час. Але іншого я не бачу. Я не нав'язую своєї думки і поглядів, лише ділюсь з вами, як колегами, своїм баченням у цьому питанні.  Але є і по факту справжні гурти: http://www.tamada.lviv.ua/bulletin/muzychni-gurty/wedding/206/  буду просити щоб хлопаки поділились міркуваннями по цьому непростому, але актуальному для нас всіх питанні.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти