Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!
Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!

Мені здається пуста суперечка, несуттєво чи є текст чи нема чи є ноти чи нема, головне щоб все було добре заграно і заспівано і звучало гарно

Згоден-це несуттєва суперечка,я взагалі проти слова "суперечка", а тільки-"дискусія".

Привіт Всім!!! Хочем ми того чи не хочем, все одно все зводиться до" друга Асуса". І шість талмутів не треба ( укр, рос, польс, ангелькі і т.д ) ,  і вітер картки не порозкидає, і текст можна відрегульвати ( розмір, колір... ). Та що там казати навідь ВР з папірчика не читають, а з монітора....., - зручно все таки!!! Але як то замовника, клієнта переконати, що ти не лось.... А бо "най ся діє Божа воля..." - може звикнуть і перестануть звертати увагу..

Звичайно...Акардеон,гітара,сакс + корг-па60.

Ну ..ну..Звикнуть,в мене то дійсно шість "талмулів".То про яке "живе " виконання там товариство щось каже?
 

Угу, угу!  Такий час... Все несуттєво. Елементарні арифметичні дії - тільки калькулятор. Написати на форумі - з малої літери, одним реченням і без розділових знаків. (Сучасно і круто! От своє резюме теж так пишуть???). Розмовна мова - суцільне "тіпо", "па-пріколу", "блін" і т.д. і т.п. Зате насміхаємось чомусь з чукчів. Звісно що вивчення 70 текстів пісень напам'ять, для виконання під час весілля можуть викликати "рак мозга".

Карточки можна в файлики, а потім в папочки порозкладати, дешевше виходить ніж Асус, при потребі можна  потім у ці ж файлики навіть пляцків на сніданок понакладати. А ще часом замість резюме пишуть впевнено РЕМЮЗЕ. 

> потім у ці ж файлики навіть пляцків на сніданок понакладати

 

скільки вже разів таке робили - не перерахуєш!

 

Ще одна новина не в користь фонограм, тай взагалі чужих речей! Лист щастя, прийшов хлопцям в кабак:)))

 

  

 

Лажа, нічо не видно... Зайдіть сюди http://www.minus.lviv.ua/photo/Gocan/

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти