Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!
Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!

Мені також без талмуда важко

Трохи  там п.Ігор Гарвас "перегнув"-в ноут то дійсно тупо дивляться,але якщо "талмуд" перед тобою-то можна і відвернутися.Наприклад,у мене "талмуди" оформлені тушшю і плакатним пером-я не "втуплююсь".

а я от буває деколи і "втуплююсь"

Да воно нормально,Бодя,хіба стільки запам"ятаєш?

В основному всі тексти є у пам"яті, але іноді перемикає і вилітає текст з голови, талмуд чи ноут з текстом потрібен для того щоб час від часу підглядати в слова, але просто втупитись у талмуд чи ноут на цілу пісню, при цьому не бачити що довкола робиться, то це не є добре.

Пан Роман о тут ви праві на 100%

В тому і справа,що "втуплюватись" не потрібно..а так "одним глазом...!"

Не так давно, колєга співав три рази один і той куплет пісні.Але не тому що не знав тексту,а через те,що привик його  перед собою бачити(тут він повинен бути).Я аж присів зі сміху, але коли побачив що талмут ,,висипався,, на підлогу, а той не може залишити інструмен ,стало навіть шкода !!! Буває і така ситуація...Успіхів усім!

Всяке буває,але дійсно,якщо музикант має на озброєнні декілька сот пісень,то як же він їх запам"ятає? Хоча кажуть,що Олександр Македонський мав 40-тисячне військо і знав кожного солдата по імені!!! Ну я не Олександр Македонський!
 

О, хлопці, я також ніби слова всі знаю, а от без зошетів ніяк. Ну, мусить бути під  рукою і все тут.   Буває що і  "втупрююся" ,  але виключно на дівчат...   Навідь окуляри почав носити, щоб слова в зошиті скоріше знаходити...  :)))).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти