Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!
Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!

Та ніц, а то я вже встрашився за свій рівень IQ .

Та ні,п.Ігоре Гарвас,усе чотко! :-)

Шановний тезку! Особисто у Вашій профпридатності я не сумніваюся, навіть без відеороликів. Чому? Тому що всеж-таки Ви людина з закалкою ще від тих років, про які приємно згадувати. Факт, я аматор, маю тільки музичну школу, та все ж таки відіграти весілля без фонограм МОЖУ!!! Погоджуся з закидами п.Василя, що у нас можна виїхати тільки на польках чи коломийках, але...  знову але...  ту ж саму коломийку технічно зіграти, на мою думку складніше, ніж "Запахла весной" Чи може я не правий?

Слабо,Ігоре -слабо(це від мене)просто грав в одному колективі,прогнали-перейшов в інший.Да не ображайтеся Ви, Всі так!!! Бажаю Вам один одного підтримувати на сайті,

П.Ігоре Gocan,я Вас розумію,не легка праця грати коломийки,бо сама граю на баяні.

Дорога ♥3IPKA_EKPAHУ♥! Особисто для мене це задоволення, працею то було тоді коли я вчився грати:)

Так,п.Ігор,навчання-кропітка праця,але ж і гра теж праця. Щоб Ви не казали. ;-)

Давайте-но,хлопці,будемо миритися і допомагати один одному!!!
 

Василь, тільки так, тому що музиканти всеж таки люди не такі як усі, і підтримувати один одного повинні! Дякую за діалог, бо кожна думка має право бути. 

Так,п.Василю,але ж Ви чудово вмієте ''допомагати''!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти