Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!
Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!

П.Гарвас,я залишаю за собою особисту думку не відповідати на Ваші питання. Це мої справи,чи граю,чи не граю,але до музики маю певне відношення. З повагою Ірина.

Шановна Ірино, дискут трохи вже збавний "Це мої справи,чи граю,чи не граю,але до музики маю певне відношення".  Питання ж стоїть банально, як у Шекспіра: бути чи не бути живому виконанню і чи вистачить вміння і працелюбності. А те що, як вважає наш колега SHARIK - "розлінились і окалічіли" то є вже беззаперечний факт.

Ігор, "бути чи не бути" якраз не стоїть, бо є гурти (хоч на мій превеликтй жаль їх таки мало) які працюють без фонограм. Висловлю може і крамольну думку, що музикантам, які не користуються фонограмами, якось і незатишно серед "караокєрів".  А тема сформульована цілком вірно -"можу чи ні?!".

п. Роман дякую за змістовну відповідь.Ваші слова, людини яка активно займається живим виконанням, як найкраще доводять те що за живим звуком майбутнє , тобто : 1) це вигідно фінансово ; 2) ви маєте повагу від слухача (визнання) ;3)кайф від улюбленої справи.

Такщо хлопці хто говорить що жива музика не піде ,бо то зарас невигідно , час такий і все таке  , звертайтесь до пана Романа він вам плюне в очі
 

Топікстартер, з такою назвою є ще колектив в Трускавці: http://www.youtube.com/watch?v=gkXT0PHTCN0&feature=related  Вибір назви колективу теж тонка справа.

Не хотів нікого образити, прошу не приймати все так близько до серця. Хто як вміє, так і грає. І плювати ні на кого слюньками не збираюсь.

Видно шо Роман солідна людина!!! А то ми тут на всіх темах кричимо,сваримося,обсираєм один одного,а вечером йдем в кабак,чи хто куда,і витягуєм свій нотебук робимо своє діло дальше,нічого не змінивши(трошки відійшов від теми-то на рахунок лаби,ноутбуків і т.д) .Не в обіду комусь.....Но незважаючи на то,кожен думаю догадується,шо тут на цьому сайті сидить більшість ноутбучників,от тільки підписуються дурацкими нікнеймами.

До п.SHARIK.Мовляв,чому  я так активно відстоюю НОУТБУК? А Ви спробуйте зібрати колектив 5-6 людей,заплатити їм достойно.Апарат,щоб барабани були підзвучені.Ви думаєте,що я "пацан"?.Стажу у мене-ой-ой-ой..Розумію п.Гарваса-відстоює людина свою позицію-і нормально.Просто я розумію звичаї кожного куточка України.Десь хлопці на цимбалах пограють піввесілля або на баяні-це нормально.Весілля не тільки для старших людей,а і для молоді(бо це їх свято) ,а вони хочуть сучасної музики-ну і злабайте без ноута щось струйове,сучасне(маючи скрипку,і т.д. народні інструменти).Хіба я проти звучання народних інструментів? Я -за! У кожного куточка України свої звичаї!Не бажаю якоїсь полеміки.Всім доброго здоров"я!
 

Ви маєте рацію панеВасилю.

Дякую Вам п.Володимире Яворський за розуміння! Якось я не "заліз" в тему"Про музикантів"(Фісунов Андрій)"Львівська хвиля".Мова йшла про те,що ,в основному, у Львові хлопці використовують ноут."Живі музиканти" "коштують" дуже дорого.1000-2000 у.о.Просто не розуміють мене люди і починають критикувати,мовляв,я без ноута ніхто.Ви не праві! А ось-ідея! Виставляйте,хлопці,Ваші демки -да не польки,а посучасніше.Наперед знаю-Слабо!?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти