Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!
Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!

Та це не в тему, а в профілі бажано мати демки. А то дійсно виходить все на словах. Одна проблема, що рідко хто з операторів має зелене уявлення яким чином це демо має виглядати. Відео, це ще пів біди, а от звук, то повна ... Треба писати якось окремо, а потім монтувати. В мене зі всіх матеріалів так і нема нічого нормального щоб виставити. Хіба дивитися нанімо. Замовники тепер в першу чергу хочуть демо... Кілька замовлень через це пропало. На слово ніхто не хоче вірити, щоб ти не розповідав, чи які б рекомендації не були.

Перечитав все, що тут написали і хочу сказати, - відіграти весілля без фонограм можна! Треба просто не боятися. Боїться той, хто не є впевненим в своїх професійних можливостях. Наш колектив працює без фонограм і на весіллях і на корпоративах, працювали і в ресторані довший час. Зараз готуємо нове демо, як буде готове, то обов"язково продемонструємо.

Радий що Роман Скобало долучився до обговорення цієї теми. Їхній "Живограй" просто, без зайвих розмов, працює без фонограм: http://www.tamada.lviv.ua/bulletin/muzychni-gurty/wedding/206/  В цій темі вже неодноразово звучала думка що сучасні пісні без фонограм не виконати. Скажу так: грати треба вміти. Вони вміють: http://www.youtube.com/watch?v=m8h3nuxq6S0&feature=player_embedded#at=78  ! "Leo Sity" теж на весіллях гроші заробляє: http://www.youtube.com/watch?v=ErDYjzXmgPI&feature=related  . Такого драйву від MP-шної фонограми годі чекати: http://www.youtube.com/watch?v=n4iViX4zS9U&feature=related  Закарпаття forever!!!

На такі колективи треба рівнятися!!!!!!!!!!А закарпатці молодці,ніодин ноутбук не дасть такої енергетики.

Пане Роман ,до вас питання як до людини ,яке вже активно працюєв тому руслі про яке ми всі тут тільки ,поки що мрієм, чи вигідно вам ,фінансово , працювати в живу? і чи багато виникає проблем з тими клієнтами які хочуть щоб пісня звучала точно як " на касєті", тобто так само як оригінальна фонограма?

Наперед дякую за відповідь

Перепрошую за "втисненя" в тему!Це більше до п.Гарваса.Питань немає-класно працює група "Рімейк",Львів."Shisgare" та інші чудові речі"Вee Gees".Невже сьогодні молодь "тащиться" під цю музику? Я наголошую,що "Рімейк"-чудовий колектив! Думаю,що у молоді інші запити.Ми говоримо (на полярних полюсах) і тому я використаю мінусовку,але дійсно виконання буде моє.Ставлюся з повагою до Вас, п.Ігоре Гарвас, щодо позиціїї виконання тільки "вживу".Робота таких колективів, як "Рімейк" оцінюється дуже дорого (і це нормально).Не думайте,що з Вами спілкується якийсь невіглас,який не тримав в руках інструменту.Молодь потребує її сучасної музики,бо весілля не тільки для старших людей(правда,це залежить від регіонів).Взагалі, я бачу по Ваших посиланнях-Ви поважаєте колишні класичні колективи ("Bee Gees", "Beatles") так само я з Вами солідарен!Дійсно напрошується висновок- у кожній області свої звичаї! У когось-цимбали,у когось- популярна музика!

п. Василь хоч я і не І . Гарвас але своїх 5 копійок запхаю ))))

1)Незнаю як у вас ,але в моїх краях молодь від таких речей "тащиться"

2)Подивіться хочаб таврійські ігри за 2010 рік , там всі "сучасні" колективи працювали вживу , і в них то досить непогано виходило.

3)А щож такого сучасного зарас грають на весіллях що неможна заграти в живу? " Сердючка"  так то  таж полька тільки з використанням модних звуків все....

п.Bodjа! Хіба я проти живих колективів? Питань немає.Вважаю,що молодь цікавиться таким  стилем.як у Sex Shop Boys-нормальний стиль для молоді.Ось п.Ігор Гарвас давав посилання подивитись  гурт "Смерека"-чудовий фольклорний колектив!Хіба хто проти?У нас різні регіони п.Богдане- і тому різні весілля ,різні звичаї.Кожному-своє! І це нормально!

Пану Богдану і не тільки. 

Колектив було створено на противагу тим, хто працює під фонограму. Перспективи розвитку в них не бачу.  Так, спочатку було трохи страшно, але моральна сатисфакція того вартувала. Люди мацали барабани, чи вони бува не надувні, заглядали всюди, підходили і прислухалися. Спочатку недовіряли, та згодом все ставало на свої місця, почалися звертання "прошу пана музиканта" і так далі. З"явилася справжня, непідробна повага, яка останнім часом почала по відношенню до музикантів суттєво зменшуватись. З фінансової сторони - отримуємо замовника інтелегентного, який готовий заплатити за живу музику а не ......... Люди дуже все добре розуміють, коли стоять два пінгвіна з ноутом а то і двома і по черзі співають, (при чому з одного йде музика, а по другому дивляться парнуху). Не роблять їм зауваження хіба з вихованості. Музиканти повинні навчитися поважати себе і свою роботу, підкреслюю РОБОТУ. А від добре виконаної роботи завжди отримуєш задоволення (і не тільки моральне).

До п.Roman  Zyvograj!Що це Ви гоните за якусь парнуху?!!! Вам не соромно? Я старався бути завжди толерантним! Терпінню є "прєдєл"!Да грайте свої коломийки!А якщо шановані музиканти в Україні використовуть ноут-то це не злочин,при тому,якщо вони класно співають! На тому слові-бувайте здорові!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти