Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!
Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!

Дякую колеги, що підтримали тему, тому, що мені стало цікаво скільки на сайті людей які дійсно є музикантами. Можна зробити висновок: хто вміє грати - той хоче про те говорити. А спілкуються одні і ті ж самі, хоча онлайном десь біля сотні. От і виходить - фонограми мають таку цінність, що відбивають у людей бажання спілкуватися. Бо нема про що говорити. Заграло собі тай всьо... І на слідуючу халтуру так само. А на живо та ж сама "Червона рута" грається по різному на кожній забаві. Тай 7-40 хіба так важко зіграти, що аж потрібна фанера? Деградуємо, браття?

Ігорку, не все так зле! Твоя тема перегнала тему "Правила користування ноутбуком". Такой більше двісті переглядів. Ще не все втрачено. В большевиків були і вірні гасла. Одне з них: "Наше дєло правоє! Побєда будєт за намі!" А фонограми немають вже й такої цінності, як дехто думає. Я, в свій час, теж думав що я "богатенький Буратіно". Тільки й рахував гігабайти. Якщо хто хоче, то скину систематизовану фонотеку. Все по папочках, прописано по алфавіту. Правда її я вже не поповнював давненько. Російський "атдєл", то й взагалі мало не зліквідував, через непотрібність, та задля місця на вінчестері. В мене колєга з Москви вже давно нічого не качає. Підходять, замовляють, то він коли нема в ноуті, чи на двох терабайтних вінтах, то через нет в тій хвилі і зкачав. За кілька хвилин вже співає. Але його це особливо не тішить. Бо криза "караокєрного жанру" в "бєлокамєнной" теж існує.

 Доброго дня п. Ігор. -"А добрих музикантів завжди було мало". Згідний з Вами. Згадався  старий єврейськи анекдот ( подаю мовою оригіналу )

 Син Ізя питає свого батька : " Папа, почему нас называют маланцами....?

Мойша : " Это сынок потому, что нас мало! Когда нас было много - нас называли большевиками!!!!"

Ніякої політики - просто анекдот.

Однозначно що можна відпрацювати без фонограм, просто треба працювати! Ми як забули три роки тому мінідиск(точніше я його просто спеціально не взяв) так і працюємо без нього. Спочатку у всіх був шок, а потім привикли.

точніше я його просто спеціально не взяв

 

О це кльово!

"Качати фонограми -не поле обійти"...Колись будучи на заробітках  аж "желудок" болів ,як згадував халтури,а особливо коли свої лабали.Зайшов на сайт мск і почалося...Дорвався до того, шо замовив (купив)  у них цілу фонотеку, усе шо було.Тоді складало те добро 5 dvd/дисків.І правду ПАН ІГОРКО кажуть, "нафіга те все " ??? Тепер дійшло, що більшість того добра не вартує затраченого часу !!! І не слід забувати,що колись так нагло не " згрібав"  усе що хочеш,а просив і віддавав на замін щось своє !!! Тепер "нате" ...А висновок полягає у тому, що мусимо щось міняти, а саме у способах проведення весілля.Я  за живу !!!
 

Тоді слідуюча пропозиція: зараз закінчиться піст і почнуться жнива, то як на рахунок зазняти свою живу роботу на відео і закинути  посилання в тему? Може хто має готові кліпи? Думаю,  могло б вийти не гірше за конкурс вокалістів. Самограй, всеж таки виключити не вдасться, розумію реакцію п.Ігора Гарваса, але у нас легше мамонта відкопати ніж барабанщика. То може, чи як?..

Пропозиція підтримується, але самограй не викидати, бо нам з жінкою без самограю важкувато буде.

http://www.youtube.com/watch?v=9_POVXtLDxI&feature=player_embedded

Грав в родичів весілля, я нічим не ризикував на рахунок репертуару, свої все-таки, і цілий захі тільки наживо,тільки українське грали, такий азарт взяв,класно получались польки а денс варіанті! А весілля було в селі, там народ музику як сприймає, чим менше акордів тим краща пісня!!!Вдень принесли псс-51, моя перша клавіша то вже відтянув душу!!!Особливо як корови з пасовиська йшли, а кум ввімкнув ефект де бугай реве!!!Для різноманітності за ціле весілля не більш 10 фанер було!!! Приходить чудо в неадекватному стані включи йому централ!!!Кажу що тут весілля, а не сходняк,- це раз, і не маю ліцензії на пісню,-це два! І заграв йому Кримінальна брама!!!!!Самограй для мене ідеальна фонограма! По тональності, по тривалості, не завжди по якості, бо немаю 5 рук!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти