Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!
Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!

Василь, тут не в регіонах справа. Є різні замовники. Кому польку-вальс подавай, кому фірму. Мій викладач ще 40 років тому мені говорив що по-справжньому коломийку і після трьох консерваторій не заграєш. Що наші колеги з Прикарпаття і демонструють. Тому така автентичність завжди ціниться по цілому світі. Музична освіта допомагає глибше розуміти музику і тільки. А використання ноутбука це хіба тупа СНД-шна фішка. Ніде в світі цього нема. Немає! Колись асоціація СССР була - медвідь і балалайка. Тепер можна додати і ноут. І я з повагою і захопленням читаю пост Романа Скобало, і "по-білому" заздрю. Бо роками був музикантом, а тепер таки "пінгвіном". Про безперспективність стояння за ноутом цілком згідний. У всьому завжди повинен бути рух вперед. В "караокєрів" вже нема куди.

Друже Василь, висновок відповіно до теми напрошується сам - НЕ ЗМІГ БИ. А що до Романа Скобало - дивився ваше демо і всім знайомим показую, бо то є напрямок в яку сторону потрібно рости!!!  Усім творчих успіхів! І не забуваємо про демки.

Доброго Здоровя  Всім!!!  п. Василю звертаюсь до Вас - чого Ви так активно відстоюєте НОУТБУК ??? Якщо не маєте можливоті ( чи не хочете ) полишитись того "чуда техніки"  - так і пишіть!!! А місце проживання, чи роботи музикантів ( бо слово регіони - паршивеньке )  - не має ніякого значення!!!! Доводжу до Вашого відома, як Ви висловились " ваші коломийки " хлопці грають і в Парижі і в Торонто - наголошую в ЖИВУ  і заробляють не погані гроші. А працюють з різних кутків України. Напр. я знаю колектив який працював того року в Франції  - скрипач  з Городенки, баяніст, трубач - з Борщова, конробас  - з Хмельницького і не покусались.  А демки хлопці виставляють не для реклами, а для того щоб заохотити і недати працюючим музикантам розлінитись і окалічіти. Вибачайте...

Шановні краяни! Нема чого сварити Василя! Я його дуже добре знаю,він зає файний спец по-музиці,та деяким ще довго треба вчитись,щоб досягти його рівня! Те,що він висказав свою думку,то дуже файно,скільки людей,стільки думок!!!

Зірка екрану, а по сабжу щось можете сказати? Та і Василя ніхто не сварив. Висловила людина відверто свою думку і позицію і вже добре. Хто любить тільки домашню їжу, а кого і хот доги дуже навіть влаштовують. Ми живемо в вільній країні!

По-темі Вам відповім,п. Ігоре,:
Не має принципового значення,кому що подобається. Ви самі сказали ,що Україна-демократична країна. На смак і колір товарищів нема.

Зірка екрану, йдеться в темі про "можу" чи "ні", а не про "подобається", "не подобається". Ніхто ні з кого ні насміхатися, ні принижувати  кого не збирається. Будь який музикант передбачає відповідь людей які не знають як настроїти гітару, який стрій у духових інструментів, який реальний справжній звук барабанів бас-гітари, що таке Moog, Rodes piano, Hohner clavinet, Hamond. Звісно їхні відписи неважко зпрогнозовати і їх тут особливо ніхто й не чекає.

П.Гарвас,я Вам відповіла на запитання,та про налаштування в цій темі нічого немає. З повагою 3IPKA_EKPAHУ.

Хочу сказати що-до репертуару. Не так давно я організовував концерт до 8 березня. Приношу до заступника голови по гуманітарним питанням сценарій на затвердження (він по спеціальності меліоратор), він подивився уважно, та й питає, а що це за дует акордіаністів з чардашом, я йому розповів. А він мені видає: у нас немає шанувальників інструментальної музики, тому знімаємо з концерту. Звісно мене зачепило, і я йому відповідаю: А звідки вони у нас візьмуться коли ми не будемо народ привчати до хорошої музики. Номер залишили. Тож шановне товариство, народ треба привати до хорошого. Пам"ятаю був бум на пісню Я устал квест пистолс, а тепер де вони, навіть не хочуть слухати люди. Зараз у мене як замовляють пісню, то 50% покладаються на мій смак, бо привчив. Тому бажаю усім успіху у цій нелегкій справі.

Зірка екрану, топік має назву: "Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!" Я лише спитав Вашу думку по цьому питанні. Звісно якщо Ви не працюєте по весіллях, то й очевидно що якусь відповідь чекати годі. Це, зрештою, природньо і нормально. Якщо такой працюєте, а не маєте бажання озвучувати своє бачення цього питання, то теж це Ваше право і до нього я ніяких претензій мати не можу.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти