Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!
Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!

P.S. Ну що таке ноут-фанера! Настоюю на тому,що під цю "фанеру" треба вміти заспівати.Якщо не вміє людина-то хоч десять "фанер" заспівай-толку не буде!Думаю,що закривається тема.Всім добрих весілль!
 

Василь, та про яке обладнання можна говорити? Так, потрібне, а як без цього. Мені дивно таке слухати. Але коштує воно не так і вже захмарно як колись.  20 років я тому купив гітару за 3500 руб, а кілька тижнів тому продав за 200$, бо це реальна ціна була того дешевого Леспола. Різниця відчувається? В той самий час мікрофон Shure SM-58 коштував 1100 руб., а заробляли на весіллі за 2 (!) дні по 100руб. А тепер за скільки можна придбати? Ніхто не хоче інвестовувати в засоби виробництва. Це не нове. І те що в нас ціни на живу в районі штуки... Так вони не відразу почали стільки брати за послуги. Помало щоб хто не розповів як це діло формувалося з ціноутворенням. Я згідний зараз отримати нижчу плату за живе виконання, ніж 150-180$ за стояння "пінгвіном", як образно і влучно висловився наш колега. І це моя позиція. Давайте кожен висловлюватись за себе і не переводтит розмову в русло - можливо, чи не можливо. Ви що думаєте братам Скобало так зле жилося, чи кнопку play не вміють тиснути? Та і без них є колективи працюючі повністю наживо. Тільки їм нічого мабудь тут робити на цьому порталі, бо фонограмами не користуються. Може й не знають, що такий ресурс є. Тема топіку: "Чи змогли ...", а не "Чи можливо..." Давайте говорити по темі, а не флудити. Хто хоче поспілкуватись в ракурсі: "Чи можливо працювати без фонограм", створіть таку темку і думаю вона буде не менш цікава ніж ця. Я і сам в ній відпишусь. Але давайте, панове, говорити по суті питань заданих топікстартерами. А то як у тому прислів'ї:"Началі заздравіє, а кончілі за упокой". Пане Василь, про спів під "фанеру" тут не йдеться. Ви не ображайтесь, але логіки в Ваших викладах мало. То Ви ніби можете, а то "без фанери нікуди". Тема так і стоїть. Останнє слово в заголовку: "Взагалі!". То причім тут естрада-не естрада, для молод-не для молоді. Можна мову вести про сприйняття сучасної музики, або несприйняття. Можна говорити про вміння, або невміння заграти сучасний репертуар. Тільки так, а як інше. Хто неможе заграти сучасних пісень, то пора на "пенсію". Багато моїх колег відійшли від музики лише через те, що не розуміли сучасних віянь. Згадав випадок з 1976року. Ми з колегою-барабанщиком мали зустріч по купівлі пластиків до барабанів. В Дніпропетровську це було... Так от, продавцем був дідок-єврейчик (років далеко за 60-ть!!!), то він сказав на наше питання, чи ще грає:"Так я ще можу з хлопцями і джаз (малася на увазі попса) заграти!"

Я Вас,п.Ігоре Гарвас ,дуже поважаю за Вашу позицію.Розумію,що при "совєтской власті" інструменти коштували дуже дорого.Бажаю Вам всього найкращого  (грати  вживу).Просто цікаво-якщо люди себе рекламують-виставляйте демки-"чего уж там или слабо?"

Пане Василю, я розумію що вам дуже цікаво подивитись демо де "той Гарвас, що стільки говорить" вже щось та і покаже роботою, а не тільки базіканням. Але мушу мабудь Вас розчарувати, бо я маю бажання виставити демо мабудь ще більше, ніж Ви хотіли б з ним ознайомитись. Все впирається в технічне виконання. Всі ці варіанти з відтворенням звуку через вбудований мікрофон відеокамери мене не влаштовують, як професіонала. Ви думаєте в нас нема відеокупюр з весіль? Повірте, є! Але їхня якість, як демо матеріалу, має вигляд швидше антиреклами. Ми не аматори, тому в мережу таке собі не можем дозволити викласти. Але пошуки виходу тривають. Шлях реалізації відомий - це запис аудіо стереопарою мікрофонів з подальшим монтажем в відео. Процедура ніби й нескладна, але поки не знайдено реалізатора цієї технічної задумки. Всі розмови з весільними операторами, це розмова "глухого з німим". P.S. Якщо натяки про рекламу в мою сторону, то ніде я не згадую ні свій колектив, ні про послуги які ми надаємо. Та і рекламувати себе серед надавців послуг, а не серед їх споживачів, якось нелогічно.

Я поважаю Вас за Вашу позицію!Ви ж там не ображайтесь,за гумор,сарказм!А ну-ка де ж той Гарвас?Зараз ми його притягнемо до відповідальності!З гумором- бажаю Вам і Вашому колективу чудових здобутків!!!

Доброго всім здоров'я, шановне панство! Розумію п.Гарваса, що демо з весілля це не зовсім те що потрібно, АЛЕ... Так що в підтвердження профпридатності, думаю, підійде. До п.Василя - виставте  хоча б польку - чи слабо?

Gocan Ігор, невже Ви вважаєте що я так переживаю за оцінення профпридатності? Мені вже давно нічого доказувати не потрібно. Якби я був аматором, то виставив би хоч в цій хвилині, але мова йде про рекламу і демонстрацію виконавчого рівню. Я працюю за гроші, тому виставлення демонстраційного матеріалу сумнівної якості погано відіб'ється на моїй репутації. Без роликів ми і так вже втратили багато замовлень. Замовники хочуть демо!

П.Ігор! Чому одразу слабо? Якщо людині не вдається зробити посилання,то як? Може з компом проблеми,таке буває в людей?

ЗІРКА_ЕКРАНУ, щось я туплю... Я не зрозумів про шо Ви.

П.Ігоре Гарвас,це звертання було до Gocana Ігора. Вибачайте!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти