Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!
Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!

На раз граю наживо. Практично все. ( в розумних межах)   Гітара . (і не тільки)

До Gocan Ігора.Струйово валите-сакс,скрипка...Тобто польки,вальси,коломийки...А я кажу(без образ!) у нас ще є інші   регіони в України,де треба зіграти  навіть той "Букет букет из белых роз",або подібне.У Вас же це не проходить-це ясно! Чому б мені не використати фанеру і,звичайно,не заспівати самому?Цікаво,чи змогли б Ви (без образ!) так само один в один зіграти,коли у Вас тільки дві руки? Ви казали,чи є дійсно на сайті музиканти.Є! Просто у кожного  своя "забава".як кажуть.

Василь, "один в один" не конче. Так зле: http://www.youtube.com/watch?v=pbLgA-ZvXxw  ?

Василь, ніяких образ, але я погоджуся з Ігором Гарвас - навіщо один в один? І Російську попсу у нас грають, і фонограми ми використовуєм, бо часу також не вистачає усе вчити. Але скачувати польку щоб ВКЛЮЧИТИ?!!!

Хочу доповнити,що з повагою ставлюся до Gocan Ігора і його команди! Зрозуміло,що весілля у Вашому краї,в основному,так і проходить(традиція!)-скрипка,сакс(або труба),бубон.Бачу,Ви тримаєте в руках акордеон.Все чудово,але в інших регіонах України не так,як у Вас.Я не прагну полеміки.У нас на весіллях нема скрипалів(такі колективи називали"Троїсті музики").Ми не є такі безпорадні-фанера не фанера-підійде гість на весіллі до мого клавішника,він вживу заграє все,що потрібно.На рахунок польки,щоб скачати,а потім ВКЛЮЧИТИ-ну це хамство від музикантів!Якщо їх можна назвати музикантами! "Караокерщики"! Не розумію,як іти грати весілля,не маючи поняття у володінні інструментом! Ну не беру я гітару,але у мене є чудовий напарник -клавішник,який має освіту і ні в чому не розгубиться! Вибачте п.Ігоре за такий довгий монолог!Бажаю Вам і Вашій команді гарних здобутків! З повагою-Василь.

Василь, не по темі але до речі. З Рівненщини до нас приїздить грати гітарист Сергій Мартин, раніше грав у "Старі Хаті", працює з моїм кумом. Дякую за діалог, і Вам успіхів!

Знаю колектив "Стара хата".Чудові хлопці, грали у мене в кабаку,по100 грам пили.Бажаю Вам гарних халтур!

Класна пропозиція від Ігора Gocan зняти свою роботу на відео і закинути посилання в тему.Чекаємо...

Гокан Ігор, Мартину привіт передай від мене, я з ними , тобто з Старою хатою тусив, на тромбоні підігравав.

за п'ять років походів по весіллях (200 весіль) - зустрічав тільки один гурт - в якомусь селі, під польською границею, - 3 чоловіки (хлопець з дівчиною співав, а один все весілля на ПееСеРці грав)

Мені дуже сподобалось, згадались 80-і роки

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти