Головна сторінка » Список форумів » Цікаві пригоди і нестандартні ситуації » Пропоную розповісти про цікаві пригоди і нестандартні ситуацї які сталися під час весіль, банкетів і т.д.
Пропоную розповісти про цікаві пригоди і нестандартні ситуацї які сталися під час весіль, банкетів і т.д.

2000 рік лабаєм ми з братом одне з перших наших весіль (стараємся як можем)  і тут десь година третя в ночі під час застілля підходить до нас друшка,на вигляд як Хіросіма після бомбардіровки і  каже хлопці ви погано граєте ми з такою обідою в серці питаєм а чого так,тоді вона каже ні граєте ви то гарно все клас але мало,я кажу як мало пісня за піснею без перекурів питаю то шо хіба по дві нараз грати вона каже ні ви знову незрозуміли я маю наувазі що  справжні музиканти повинні грати ще тоді коли голсті застолом мол дівчата сумують любви просять ,на що мій брат знайшов геніальну відповідь каже ми на неякісній апаратурі не граєм,вона почервоніла розвернулась пішла і більше її на тім весіллі не бачили а весілля до сьомої ранку гуділо

Граємо в сусіда. Я цигарку поклав на мікшер коло медіаторів(штук десять мабуть лежало). Ну і співаюю Цигарка догоряє до медіаторів ті загоряються і димлять як дим-машина ядучим димом! Сусіда кидається на апаратуру і кричить хана свадьбі музика згоріла!(Добре хоч водою не полив!)

Ну якщо про нестардатні  ситуації...Їхали якось грати у далекому селі,спочатку дорога шоссе,а потім грунтова.Відіграли,але йшов дощ.Назад-застрягли у багнюці.Наше авто ні туди,ні сюди.Пішов мій колега шукати людей,3 год. ночі.Приходить з хлопцем з весілля,той подивився,зараз,каже,коня приведу,витягнемо-нефік дєлать-і таки витягли,так що є не тільки "владімірскіє ваговози"

Ця історія трохи давна, не скажу точно за якої то власті було, чи за "сов'єтів"  чи вже за "наших...", але памятаю точно, що це був той період , нашої історії, коли сомогон в графінах ставити якось було вже не солідно, а  "казьонка" була дефіцитом, ну то народ якось умудрявся "діставати" чистий спирт і розводити за унікальними рецептами, типу березовий сік і глюкоза з аптеки. а пусті фляжки під закрутку передавалися з весілля на весілля  ...    ...Ну от приїхали ми на весілля грати ще до полудня,  треба ж  було молодого випровадити завчасно, так як до молодої їхати через два  села, викуп брами, розписка, шлюб, фотоательє до міста... все це треба було встигнути до приходу гостей.  Ну,  втиснули марша, заграли до поклону, зо дві польки,ще марш і на подвіррі зтихло.... Тоді ми оглянулися, а на весіллю, як кажуть," ще й кіт не женився", тобто перекускою й не пахне  !!!?....   Але хтось з мудрих казав, будь блище до кухні- голодним не будеш.  от ми і взялися до помочі,  хто костомахи виносе, хто баняк з голупцями з печі , хто тарілки в шалаш... як-не-як п'ятеро хлопців в поміч ,потім з дівчатами і випили і закусили, і потанцювали почерзі...    Вечером, коли забава в розгарі, підходить до нас  добре "врізаний" староста, якому видно дуже сподобалося ,що ми помагали, став широко ніби сєржант на дорозі, а руки схрестив немов на кастінгу Х-фактора і каже /цитую/ : " К-кидайте то всьо на х... ,  з-зараз гостей до столу садити,  а в нас ще горівка по фляжках не налита !...."

В одному із сіл під Тернополем, був такий випадок...Коли весілля тільки почалося, і треба було вже йти до шлюбу. Церква ж була трохи далеко, так як село велике, і родина вирішила нехай молодята їдуть гонорово на машинах, щоб  всі бачали, що родина  "сі чує" і не є останньою на селі . Машини поопчіпляли шаріками та лєнточками, на першу, як ся належе ляльку на капот, посідали і поїхали "піпкаючи" сигналами... Серед всього кортежу привертав увагу старенький "Жигуль" першого зятя  з цього подвірря, в якого була прогорена вихлопна, і він своїм "рьовом"приглушував "пібіпкання" що най менше половини весільного кортежу. Коли той весільний гул віддалився, ми спокійно собі сіли до свого столику, перепустити по стаканчику.поки молодята в церкві, та чуєм той знайомий "рьов" повертаєтьтся і то пече мов Шумахер до фінішу, та з повороту на подвірря і в стодолу БА-БАХ ! .. аж двері з петельок злетіли, фари на кусочки, радіатор в гарможку І хмара пари і пилу над тим всім...  Ми вскочили, навідь не закусивши, з хати та літньої вибігли жінки що готували ... але нічого, бачим живий, стоїть обтріпується. Тут підбігає його жінка з криком: "Ну і що ти ото наробив!!!.... і нащо було гнати як вар'ят!!"    А той, в оправдання:  " Та , Галю, молодята перстені забули, ну тай казали , щоб я дуже скоро їхав,   ну я й поїхав..."  

      P.S. Скоріше не вийшло, мобілок тоді не було, то чекали поки один пацан на "вело -машині"  підвіз.
 

Хлопці, не знаю чи приходила кому думка, на рахунок того , щоб створити наш український фільм "ЛАБУХИ", де була би і велика сцена, корпоративи, та весілля, з закрученим сюжетом , інтригами та цікавими історіями. От була би достойна противага : " Інтернам , Ранєткам, Кадєтам, Мєнтам .....  А головне було б де показати наш побут , традиції, колорит різних регіонів , та й взагалі історію в часі , Хто там блище , підкажіть, а ми будемо консультантами. про те як було і є зараз.

Проблематично. Масовка дорого обійдеться (п'яні гості) :)

>>Хлопці, не знаю чи приходила кому думка, на рахунок того , щоб створити наш український фільм "ЛАБУХИ", де була би і велика сцена, корпоративи, та весілля, з закрученим сюжетом , інтригами та цікавими історіями. От була би достойна противага : " Інтернам , Ранєткам, Кадєтам, Мєнтам .....  А головне було б де показати наш побут , традиції, колорит різних регіонів , та й взагалі історію в часі

 

Є що згадати, нема що дітям розказати.... :))

Особливо жінці, багато що приходиться недорозказувати, і проблема в тому, що не завжди памятаєш до якого місця колись розказував.

не завжди памятаєш до якого місця колись розказував

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти