Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.
Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.

Пораджу на кнопці "Завантажити" правою клавішею мишки - "Зберегти посилання як" - Зберігаєте - В назві звантаженого файлу перед mp3 вставляєте крапку - Насолоджуєтесь.

Дякую за пораду...С крапочкою завантажується...Ще раз щиро дякую!!!

У мене не завантажується жоден мінус повністю,недоходячи до 2мб. видається повідомлення що "готово"

Спробуйте інший браузер, інший комп'ютер. На сайті все ок.

Щойно протестував, усе працює... може дійсно щось у вас негаразд?

Дякую.

Я вибачаюсь,усе працюэ,це у мене проблеми з комп. 

В мене  в останні два дні виникла проблема з прослуховуванням міді файлів.Коли в "настройках сайта" видаляю "куки ьь", то перший міді файл відкривається wmpплеєром , а потім знову  файли не відкриваються.Така проблема і в "Опері" і в "Мозілі". Будь ласка допоможіть вирішити  цю проблему.

Повторюю знову і знову - для програвання міді файлів, сайт використовує медіаплеєр з вашого комп`ютера. Якщо у вас погано програються міді - переставте медіа плеєр на своїй машині!

Перевстановлював декілька разів і плеєр і браузер а також wmp плагіни до браузера. Не допо магає.Раніше все було в порядку.

Вважаю щоце проблеми через "cookies" під назвою "ь ь" . Вони з'являються після відкривання першого попавшого міді-файлу. На слідуюччому міді-файлі браузер недозавантажує сторінку і зависає. Після видалення цих  cookies в настройках для сайта в розділі cookies вище описані випадки повторяються. Використовував всі можливі операціі з cookies (не отримувати, отримувати і т.д.).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти