Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.
Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.

Глюк - в темі про продаж обладнання - http://www.minus.lviv.ua/forum/kupivlya-prodazh-muzychnogo-obladnannya/ - нібито тема була змінена, а насправді, при відкритті - не так.

Яка саме тема? То не глюк. Вірніше глюк, але не такий як ви думаєте. Я в цих темах видаляв дубльовані повідомлення, от дата видалення і змусила ці теми і "підскочити". Крум цього, є тема з рекомендаціями, яку я час від часу піднімаю.

ясно, але як на мене - то це глюк

Не можу злити свої фанери (пробував чужі із сайту) пише що сервер не може прийняти, чому. Просив компютерників - не знають. Дякую, дайте відповідь.

Повторіть запитання зрозумілими словами. Навіть якщо їх буде більше. Бажано, щоб їх було більше. Правильно поставлене питання містить половину відповіді.

Щойно тестово заливав на сайт мізику - заливається і прослуховується без проблем. Мені важко пояснити чому ви не можете залити ваші мінуси. В них є якісь особливості? Може розширення інше?

Іноді в результатах пошуку є таке: "— ( , )" - я так розумію видалені мінуси.

Доброго дня шановні добродії. У мене постійно виникає проблема зі входом на Ваш прекрасний сайт. Наприклад: увійшов-знайшов потрібну фонограму-перехожу на сторінку завантаження і тут виникає халепа, і на цій сторінці я вже у статусі гостя. Система пропонує увійти щоб закачати мінус, вхожу і знову опиняюсь на головній сторінці, от таке от зачароване коло.

Браузер? Версія браузера? Спробуйте на сторінці завантаження (коли вам сайт каже, що ви гість) натиснути контрол+ф5.

Швидше за все справа в налаштуваннях браузера. Думаю виключені куки. Поекспериментуйте на іншому броузері, або на іншому компі.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти