Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.
Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.

Що саме неможете скачати?

я кілька мінусів перевірив - усе качається.

Вже писав колись, щодо тексту повідомлень на форумі. Зробіть текст такий, який він є, коли пишеш повідомлення - розмір шрифта менший і "півторачний" відступ між абзацами, а то неможливо читати, все зливається.

Пошук по мінусовкам дуже загадковий. Наскільки я зрозумів, шукається точне співпадіння слова з пошуковою фразою. Тобто за пошуковою фразою "одн" пісня з словом "одна" не знайдеться. Як на мене, не дуже добре, бо якщо я не пам'ятаю як в пісні має бути, "одне" чи "одно", то я пишу  "одн" щоб знайти обидва варіанти, а тут получається не отримую нічого. Пропоную результати пошуку розділити на дві частини - "точне співпадіння" і "входження".  Якщо ні, то принаймі десь біля пошуку потрібно написати як він проводиться.

Крім цього, потрібно зробити можливість пошуку окремо по виконавцям, назвам і тексту. Можна в розширеному варіанті пошуку, можна на головній знизу прилаштувати три чекбоксики. По тій же, заїздженій мною пошуковій фразі "одна" 200 мінусів знаходить, довго переглядати...

Результати пошуку потрібно сортувати. В ідеалі - дати можливість користувачу обрати порядок сортування - за виконавцем чи назвою.

Чому в розширеному пошуку "Виконавчий склад" два рази?

 

Я хочу скачати пісню Алла Кудлай "додому" minus чому  в пісні на поч немає слів, а пізніше вже починаються слова, потрібно моїй мамі під неї співати але самі зрозумійте шо це получиться :) потрібно шо НЕБУЛО СЛІВ

Уважно читайте назву мінуса: "Кудлай Алла — Додому (Бек) ( Аудіо, 7.8 МБ )"

Бек - це не набір букв, а скорочення від "Бек-вокал" (англ. backing vocal — спів на задньому плані) — виконання співу, яке супроводжує головну вокальну партію. Виконують бек-вокалісти, головною задачею яких є акомпанування головному співакові.

Бек звучить як правило звучить тихіше ніж основна партія і не в унісон, тому ваша мама спокійно може під то хоч співати, хоч танцювати.

Якщо ж ні, ваш допис мав би звучати так: "Шукаю мінус Кудлай Алла - Додому (без бек-вокалу) і розміщений він мав би бути в розділі "Шукаю мінус", а не "Глюки нової версії", бо глюки не у сайту.

А можете перезалити без БЕК вокалу =)

ато на загальну сцену думаю так буде погано їй. спс заранє !

Ви думаєте, шо то Назар мав без беку та й наспівав собі перед тим як залити?

тіпа Без беки мінусовки ше немає взагалі ?

це вже конкретний офтоп, та все ж...

мінуси викладаються або авторами, які мають можливість викласти з беком і без або користувачами, до яких цей мінус якимось чином потрапив, причому необов'язково у варіантах з беком, без, з нотами, в різних тональностях і т.д.

якби Назар мав варіант без беку, він його швидше всього виклав би, в жадібності його запідозрити важко, а отже не має, а отже прохання "перезалити" некоректне.

зрозуміло!!! Дякою на разі і за це

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти