Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.
Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.

Прошу вказати конкретні мінуси, з якими "виниклм проблеми" і вони скачуються не "дл кінці"? З такої кількості "ачіпяток" роблю висновок, що писали із сльозами на очах...

і також усі скачані фонограми у форматі міді не відкриваються зовсім ніяким проігрувателем... ну як відкриваються а ле у них нема звуку...

>>І також,

Не чуєте нікого, крім себе.   Конкретні мінуси з конкретними адресами треба вказувати.

http://minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B0/rec/7917/ 

Народна - білий лебідь молодий.

Завантажилась, відкрилась програвачами VanBasco Karaoke Player, QuickTime Player, Windows Media Player.

Ну як, відкрилась, зі звуком відкрилась.

>>усі скачані фонограми у форматі міді

Ніяк не повірю, що ви скачали ВСІ фонограми в форматі міді. Якщо так - пропоную присвоїти вам звання "почесний даунлоадер". Дмусмислєнно получилось.

>>не відкриваються зовсім ніяким проігрувателем...

Такі у вас проігрувателі. Або такий ви груля.

>>ну як відкриваються а ле у них нема звуку...

Як в тому анекдоті про гітару без струн, "навчишся грати, купим струни" - навчитесь користуватись кампютіром і проігрувателями - звук появиться.

Як варіант - поміняти прокладку.

Думаю проблема в програмному синтезаторі міді. Якщо користуєтесь скайпом чи аською - стукайте, допоможу.

Ще хтось стикавсяз такою проблемою?

Бо я перевірив ті мінусовки, тобто скачував і прослуховував на різних компах - все гуд.

Хочу спробувати локалізувати проблему - тому й питаю.

Я проблему локалізував. Проблема в прокладці.

>> Роман Метельський Сьогодні, о 04:11

Бачите, Василь Влодковський, до чого ви довели адміністрацію. Заснути до четвертої ранку не можуть люди через вашу проблему.

))))) Ну не зовсім заснути не міг - просто тільки в цей час приїхав з весілля...)))

Не применшуй свої заслуги :-)

http://minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%A1%D0%B8%D1%87%D1%8C%D0%BE%D0%B2%D0%B0%20%D0%86%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0/rec/7955/

Сичьова Ірина -Вона

Не працює онлайн прослуховування, але завантажуєтсья і програється.

не знаю в чому справа, не можу нічого зкачати

"Не можу нічого" - таке буває. Як правило коли дуже змучений або дуже випивший :-)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти