Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg PA500
Korg PA500

Бачите там якісь елементи для налаштувань? Я ні. Єдине припущення - послабились болти кріплення секції. Тоді буде рухатись кілька клавіш одночасно. Затягувати - обережно, аби не перетиснути і не зламати.

Дякую.

Привіт усім!!! Нещодавно придбав таки Корга ПА-500Musikant. Довго я вагався. Вибирав чи Корга ПА-500, чи Роланда ВК-3. А зараз купив, помацав і... почав шукати стилі та педи. До Роланда є скількі завгодно, а до Коржика ПА-500 тільки за гроші. Люди мов показилися грішми. :-((((((  Я дотепер мав клавішу CASIO CTK-7000. Майже три роки робив стилі, та прописував звуки, і все це не вагаючись викладував на форумах для усіх! А тут таке, що аж соромно... Я до Романа Співака!!! Романе, будь ласка киньте мені, коли не жалко педів та стилів. Я хоч побринькаю, поки не розібрався як редагувати стилі. А коли вїду  у мануал (що ох як нелегко!), то обовязково стану викладувати свої наработки на форумі. А це моя перша скромна наработка. Прошу: http://yadi.sk/d/D4agmU58QkXoE Ось як вона звучить в реалі: http://yadi.sk/d/ibIdWGkmQgxMy

 

О, то вже Касіо не є топ-самограйкою? Вже не буде більше порівнянь з Тайросами?

Велкам ;)

Але ж, Кася і взаправду гарно грає!!! Я як перший раз послухав Корга, то аж пожалкував за своєю красоткою. Ну, це було перше враження. Потім порода все ж дістала до вуха. ))))))))) Але мені все одно войси Ямах будь-яких не подобаються. Ось Роланди - то да!!! Мені досі думається, що з ПА-500 я дав маху... :-))) Надо було ВК-3 брати... Ніяких заморочок, і редактор стилів не потрібен. Все можно і без нього редагувати.

Друже я лічно мав ВК-3 потім дуже жалкував-тому і  продав Він мені не сподобався,потім взяв ПА-500 зовсім інша розмова,Всетаки він чомусь дорожчий від ВК-3 і не читає МП-3,цікаво чому??? Зараз маю ПА-600 і все взагалі класно,,,

Єдине припущення - послабились болти кріплення секції

Це ж як треба  дубасити по клавіатурі щоб аж болти послабились? Чи то може ПА 500 то є виріб мінського тракторного заводу де замість процесора стоїть дизельний двигун від вібрації якого все відкручується?  Маю ще одне припущення - язичкова клавіатура з роками мае властивість розхлюпуватись як стара баба , в мене таке було з ямахою. 

Це ж як треба  дубасити по клавіатурі щоб аж болти послабились? Чи то може ПА 500 то є виріб мінського тракторного заводу де замість процесора стоїть дизельний двигун від вібрації якого все відкручується?

Достатньо їх недокрутити при збірці. Я ще й не таке бачив у нових "чотких" інструментах...

Достатньо їх недокрутити при збірці. Я ще й не таке бачив у нових "чотких" інструментах.   

ЖАХ -  лінуються дожати болти , тоді вже як паяють?

Та звісно як: безсвинцевим припоєм з мікронною товщиною провідника. Від сорому відвалюється саме...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти