Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg PA500
Korg PA500

А ще простіше - не мучтеся, просто крутіть дискотеку.

А замовникам ліпше витратити гроші на пневмофігури - саунд той самий, але смішніше виглядає :)

Roman ,за просту дискотеку так не платять, як за караоке з клавішами, що духовик грає на них і співає дуетом з беком..

І звукова карта теж багато значить. В мене отака http://djone.com.ua/zvukovye-karty/454/ESI-U24_XL.htm

Вже 3 роки з нею працюю, жодних проблем.

24 біта. В комплекті йде кубейс 4

Звучить БОМБА!!! і ніякого шуму

якщо МР3 то і так не звучить і так не звучить.....

pete fedyshyn  Хто це вам таке сказав?

Я сам дома перевіряв якість звуку через хороші колонки мікролаб

Один і той же файл мп3 з звуковою картою яку я вказав звучить в 2 рази краще як із звуковою вмонтованою в ноутбук

Це навіть школяр замітить

Зявляється чіткість кожного інструменту, обєм звуку, якість нижніх частот, бас. Чистий якісний студійний звук

По друге нема наводок і шумів, як це буває з ноутбучною картою

sergejkushnir, та не про різницю з інтегрованою, чи зовнішньою картою йдеться. А про те що при відтворенні в стиснутому форматі ніякий інтерфейс не врятує. Про МР-3 йдеться. І давайте без цих мантрівчіткість кожного інструменту, обєм звуку, якість нижніх частот, бас. Чистий якісний студійний звук ). Даруйте, який може бути якісний студійний (!) звук в МР-3 форматі?!

Хлопці, в мене тут проблема організувалася, як на зло... купив сьогодні коржика, і не знаю як його до компа підключити, і флешки чомусь не бачить..підкажіть, що робити?...

п.Ігор! Бачите, "якісний студійний звук"-це МР3+ зовнішня карта!! А ми тут когось переконуємо де професійні інструменти , а де аматорські.....І як можна пояснити чому справді студійний лекс 300 коштує як 10 самограйок?

Сергій Чемерис, що мають спільного кондитерські вироби з компютером? (Я про коржики) А може придбаний такий?: http://www.ebay.com/itm/KORG-MS20-Vintage-Analog-Synth-w-CASE-Working-MS-20-/120805015481?pt=Keyboards_MIDI&hash=item1c208a3fb9 pete fedyshyn , зараз Вам "пояснять" що 10 Lexicon MX-300 коштують як дорогий топовий самограй. А Ви тут зі своїм старим барахлом в якого спереду лише кнопка і жарівка і ще якийсь до нього "калькулятор" причіплений.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти