Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg PA500
Korg PA500

придбав   собі  pa 500 !!! просто бомба  !! особливо після пср е423  покищо розбераюсь з ним , та бачу що без мануалу на рос. мові не обійтись .можливо хтось дасть посилання де можна скачати або скиньте на мило буду дуже вдячний!!   vovan.bud.7@mailru

www.korgmusic.ru

Дядько Хапко

 

 

дякую!! вже знайшов..буду зубрити!

Всім привіт.    ! хто підскаже   як у па 500    стилі які мені   потрібні  скопіювати на флешку??? але не з  2-х  юзерів   а з інших банків  ,і навпаки ?   інтуітивно розумію що  десь стоїть  блокіровка  і.т.п  але що саме неможу знайти   допоможіть будласка

 

Привіт, Народ! В мене появилася проблемка з інструментом РА500. При писанні стиля любить підвиснути, а при зміні фону на стилі любить фоніти до перезагрузки. ПО перестановляв, але без змін. Інструмент не є нагружений звуками і стилями, бо користуюся стандартом. Пам'ять інструменту вільні на 89%. Що можна зробити, щоб його: або перепрошити, або оновити, щоб все почалося з нуля і без глюків і висяків?

Оновити операційну систему.

Операційку оновляв 2 рази. Не помогає. 

Фон можна виключити і без перезагрузки (одночасно нажати кнопку шифт і старт/стоп)! Можливо і під час прописки допоможе...?

Дуже дякую))))

Обновив ще раз на всяк пожарний операційку. з фоном розібрався. виявлося, що я трошки в настройках нагружав фон і інструменти в стилі. настройки стилів поміняв. стилі пашуть, як папа Карло, но коли пишу стиль все-рівно видає глюк))))

Шановний Дядько Хапко або хтось інший підкажіть як підремонтувати клавіатуру в ПА500 БО ТРОХИ хитається . ДЯКУЮ.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти