Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg PA500
Korg PA500

Все залежить від того яка ямаха і чим не дотягує.) 

Якщо PSS то таки правда не дотягує.)))

Роман спробуйте 910 і ваша думка зміниться. Будете говорити потім що 500 до неї не дотягує

Тож і пробува і грав на 910. але порівняно з коргом, то як несолоний борщ, начебто все є(і сало, і часник,і бурячок) але чогось бракує. 

ЇЇ теж треба вміти відстроювати.

Зводити добре стилі, зберігати свої налаштовані підтягнуті звучки в юзер банку. От тоді побачите що буде все смачно навіть без часнику.

Просто ви прикипіли до того корга і думаєте що краще від нього нема нічого

Мені багато музикантів говорять що 910 ямашка краща від 500 корга. Не думайте що це лиш я такий затятий ямахоман.

Не знаю, чи Роман був присутнім, коли жваво обговорювались деякі інструменти. Чомусь мені здається, що він багато цікавого та кумедного пропустив :D

Але бачу, що на підході нові серії :) ...

sergejkushnir, та Роман Співак вже неодноразово демонстрував як він "готує борщ" на Korg -PA500. Зібрав схвальні відгуки.  То ж дивними виглядають Ваші поучання. Ви ставите під сумнів компетенцію і професійні навики Романа?

Народ, можна якось підключити ноут до коржика і з корга керувати мінусами?

Корг можна підключити до ноута лише у якості флешки та міді-клавіатури. А для того щоб керувати мінусами на ноуті(пауза, плей, стоп , вибір треку) тобі потрібен пульт wi-fi, або блютуз. У жодній самограйці я не знаю такої опції.

Можеш ноут підключити до корга: з аудіовиходу ноута до входу корга, то тільки зможеш регулювати рівень гучності фанер з ноута. 

а якість звуку буде нормальна, чи звукову карту треба буде кращу брати?

Сергію, ти поки не уявиш чітко, що ти саме хочеш зробити, то будеш задавати кумедні питання і ніхто тобі не допоможе :)

1. Як саме ти хочеш керувати ноутом за допомогою Корга?

2. Якість сигналу з ноутбука, пропущеного через Корг, буде гіршою (кардинально чи не дуже - то вже тре слухати, але теоретично гарантовано, бо зайва ланка в тракті носить свої спотворення).

Дядько Хапко, я не знав, як би то правельно запитати, тому питав, як є...

Дякую, хлопці, за відповідь.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти