Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg PA500
Korg PA500

Привіт, Народ! В мене є один стиль диско, в якому темп на першому варіанті автоматом зменьшується зі 130 на 107... в чому тут прикол? і як тую біду відключити?

Так прописаний стиль, тобі потрібно в режимі запису/редагування стилю потрібно видалити зміну темпу у тій варіації. 

Дякую, Романе! Хоч знаю де саме шукати, ато перерив чуть не весь корг, так і не знайшов...

Шукав я в редакторі і нічого не знайшов... Зробив простіше: скопіював другий варіант,  поставив його на перший і трошки його переробив)))

Можна і так. А можна просто у редакторі стилю натиснути меню , вибрати event edit, потім у вкладці(нижній лівий кут) вибрати master, і там змінити темп.

Є таке) Дуже дякую, Романе! Буду знати на майбутнє.

З цього виходить, що стиль можна прописати дуже цікаво: 1варіація-полька, 2варіація-вальс, 3варіація-рок-енд-ролл, і т.д. Тому що там же змінюється розмір, але розмір змінювати потрібно до того як пропишеш варіацію. Такі штукі класні для конкурсів.

Круто. Я навіть не думав, що в Коргу стільки різних приколів можна витворяти зі стилями..

Плюс до того всього, кожна секція є незалежною в плані інструментів, єдиниі параметри для всього стилю: це те, що ти можеш міняти у режимі стиль плей.(ефекти, еквалайзер, і т.д.)

та зі стилями можна на коргу витворяти всяке, головне мати бажання, якого в мене нема.  я тільки переробляю стилі під себе. останній стиль так переробив, що машинка на всіх варіантах одинакова...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти