Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg PA500
Korg PA500

Сергій Чемерис  Привіт. Не буду багато говорити, бо ця тема про порівняння клавіш давно обсмоктана, почитайте форуми. Але для того хто хоче грати, а не включати, хай напів-вживу, то краще па500. Також тут на сайті є тема про відеодемонстрації клавіш, заглянте туди

А щоб підключити корг до компа натискаєте кнопку "медіа" потім на моніторі тиснете "юсб" та натисніть "енабле". Звичайно попередньо підключивши корг до компа за допомогою "юсб" шнурка.

п.Ігор!......"калькулятор"......

Ігор Гарвас,  в мене трошки новіший калькулятор, сенсорний..

а драйвера не ставляться, бо в мене вінда сімка.. прийдеться на ХР переходити, напевне.. а флешку я купив на 4гіга, вона скорше всьго завелика для конд.-вироба, тому він її не бачить..

Для тих, хто не до кінця зрозумів жарт про куркулятор:

http://www.google.com.ua/search?q=lexicon+Larc&hl=uk&biw=1680&bih=860&prmd=imvnsfd&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_D29TuGwFMXBswaqnInOAw&ved=0CEMQsAQ

Проблему з флешкою рішив)))))  флешку на 2 гіга прочитало і до компа удачно підключив.. тепер лишилося розібратися зі стилями, бо переробляю один стиль, а воно закидає купу непотрібних..

Сергій, вітаю з покупкою!!!  (Чого?)

а драйвера не ставляться, бо в мене вінда сімка..

 На офіційному сайті повинні бути драйвера під сімку.Не може бути щоб не було.

Дякую, Ігор!

Юрій, я драйвера познаходив для сімки, але все-рівно не підключалося, поки я флешку з телефона не форматнув і не втикнув в інструмент. Потім все якось само пішло... зря цілу ніч я нервувався і не спав... 

 

Хлопці мр3 - мр3 кажучи по російськи РОЗНЬ. По любе хороша мр3 прозвучить КРАЩе на зовнішній звуковій карті (напівпрофесійній хоч) ніж через ноут. Якісна студійна WAV ( саме ЯКІСНА і СТУДІЙНА) якою б вона якісною не була через вбудовану звукову в ноуті буде звучати ГІРШЕ ніж через спецзвуковуху (правда не всі то замітять.Но то питання до ВЕДМЕДЯ. І ще багато думають,раз фонограма не у форматі мр3, а наприклад у W AV (тобто не зжата...), то вона вже зазвучить бомба. Ні. Якщо фонограма з самого початку погано аранжована,слабенькі звуки-тембра,неправельно зведена,оброблена ефектами і.т.д, то вона і у WAV форматі і на хорошій звуковій НЕ БУДЕ звучати. А якщо фонограма якісно зроблена і з музичної і з звукорежисерської точки зору, то вона ПРОЗВУЧИТЬ і в МР3 форматі, при умові що вона буде ПРАВЕЛЬНО конвертована у цей формат - !!! (А не наприклад переписана з мінідиска в моно з перегрузом по входу на комп, а потім щей запакована в  мр3 128...)

Studio, тема взагалі-то про Korg PA-500. А для відтворення фонограм нема сенсу їх стискати. Та і професійно відтворюють не на ноутах, а на медіапрогравачах. Ознакою яких є балансний вихід на XLR та TRS комутації та виконані вони під монтаж в 19" реки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти