Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg PA500
Korg PA500

Хлопці Я Вас прошу! Давайте не будемо ОФ - топати! Вже раз попередження робив Вам sergejkushnir - ви знов спонукаєте до флуду людей! Це стосується не тільки Вас і інших! По темі будь - ласка!

Я тільки роблю поправку на неправильні думки і тведження. А флуд це вже не моє!!! Даруйте...!

Studio, я вальс загнав і польку роландовську. машинка тихо звучить, а як її редактувати я ще не знаю..

sergejkushnir, Та все правильно. Я це і мав теж на увазі - !!!

Studio, я вальс загнав і польку роландовську. машинка тихо звучить, а як її редактувати я ще не знаю

Ну тут або підняти рівень звучання треку відносно інших, або інші приглушити, і зберегти стиль по-новому.

Studio, пізніше попробую так зробити, але я щось не годен догнати, як раду з тими стилями дати, коли воно попри одну перероблену польку закидає ще 2 сторінки стилів нікому не потрібних..

    Рівняйте його  з 710 та 910. я думаю корг піде позаду

 

Не думаю що Korg pa 500 піде позаду цих інструментів.Вони одної категорії,щось краще там , а щось  там.А в загалі вони однакові.

Сергій Чемерис - якщо хочеш закинути тільки один стиль, то потрібно відкрити папку де він знаходиться, відмітити його і так копіювати у вибране місце. Якщо буде щось не ясно - звони;0506722907 - Володя. Поясню...

borsos, Ок, Дякую.

Хлопці, переробив пару стилів з роланда на корг, 2 стилі взяв Андрія Іванюри - "Avi-Polka1" і 16BaetPop". Звуки під них підстрояв. Перехід "Fill-3/Break" тоже зробив. Получилися ідеальні стилі, окрім вступів і закінчень. Над ними треба попрацювати, або позичити в інших стилів.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти