Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg PA500
Korg PA500

Ось відео, де поляк показує, як писати стиль.

http://youtu.be/ZUiamV6d8_8

я це відео бачив, ще до того, як Korg купив. А стилі на Korg пишутьсям майже так само, як на Roland GW-8 - система похожа..

Хлопці, підкажіть, як видаляти стилі з "User 1/User 2"???

Хлопці, підкажіть, як видаляти стилі з "User 1/User 2"???

А для чого їх видаляти?

загрузив купу непотрібних і вони мені мішають. а в інструкції я не найшов, як їх видаляти. 

Сергій! Заходиш в MEDIA,в нижньому ряді на дисплеї  жмеш Erase,зліва внизу, де стрілрочка(SSD/CARD),тобто (внутр.память/ флешка)-ставиш SSD,Появиться папка ALL,нажимаєш,відкриваєш її,вибираєш де STYLE там буде USER 1 /2.Можеш повністю юзер видаляти,можеш зайти в юзер і вибрати конкретний стиль.Потім праворуч Erase і YES.

Дуже дякую!..

Хлопці, в мене з коргом проблема. Цікавить ваша думка, що мені робити з ним. Не знаю де і як його збирали, але без дефектів не обійшлося, і, саме головне, я брав його нового в магазині.

1) Фонить, коли повишаю в заводському, або в User стилі фон на октаву. Фонить, поки не перезагрузити.

2) Фонить, коли переключаю перфоманс посеред пісні (іменно на дуеті саксафонів фонить другий голос)

3) Є ще купа дефектів: клавіші хвилею, зазори між клавішами не рівні, і між з"єднанням де задня панель з нижньою кріпиться - тоже зазор і там груба липка лєнта між ними. дно поцарапане. фидна глибока царапина, яку я при покупці не замітив і поцарапати сам я ніяк не міг. + до того всього він китайський.

                           

Думаю завтра завезти його в той магазин і сказати хай міняють, або гроші віддають. якщо не захочуть, я розіб"ю той корг на голові того, хто мені його впарив. я на китайському дефективному барахлі грати не буду..

1 і 2 може поправитись обновленням операційки, хоча я не до кінця зрозумів, що то є "фон".

3. Міняти в магазині.

P.S. Тепер усе китайське... :(

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти