Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg PA500
Korg PA500
ДОБРОГО ДНЯ ВСИМ!!!НАПЕРЕД ВИБАЧАЮСЬ ЗА НАПИСАННӘ СЛИВ.кЛАВА ГЛЮЧИТЬ!!!НАРОД В МЕНЕ ВИНИКЛО ПИТАННЯЧКО!!в МЕНЕ ПРОПИСАНИ СТИЛИ ЗВУЧАТЬ ГОЛОСНИШЕ ЯК ОРИГИНАЛЬНЫ.чИ МОЖНА ИХ ВИРИВНЯТИ ПИД ОДНЕ ЗВУЧАННЯ ы ЯК ЦЕ МОЖНА ЗРОБИТИ!!!
зВИСНО В КОРГУ ПА 500 ))

зробити тихше звуки і зберегти зміни.

З цього виходить, що стиль можна прописати дуже цікаво: 1варіація-полька, 2варіація-вальс, 3варіація-рок-енд-ролл, і т.д. Тому що там же змінюється розмір, але розмір змінювати потрібно до того як пропишеш варіацію. Такі штукі класні для конкурсів

 А чи можна таке витворяти з Коржиком Па- 60????

Відповідаю про коррекцію гучності стилів- У режимі "стиль едіт" вибраний стиль коректуєте шляхом зменшення "експресії", при чому це потрібно робити на кожну секцію стилю та трек. Тому краще не морочитись, а корректувати гучність вихідного сигналу фейдером "мейн волюм". Також можна на кожному треці вибраного стилю у режимі "стиль плей" зменшити гучність та зберегти зміни, цей варіант простіший від попереднього, тому можете побавитись. Я певен, що ваше наступне питання буде- Як зберегти зміни. 

Відповідаю за па-60, можна робити такі фішки, але не всі. Я ж вам казав, беріть па500, і стилі мали б, і допомогу з мого боку. Нажаль па60 я знаю поверхнево, проте у лінійці ПА схожі операційки. 

Я ж вам казав, беріть па500, і стилі мали б, і допомогу з мого боку

Пане Роман, я хотів купити pa 500, але нажаль я знаю що бувають і підробки....ось вам попався хороший інструмент...а я знаю декількох людей, в яких pa 500 вже чуть не розвалюється...звідки я знаю що і мені не попався б такий))

а Па  60 в мене італійський...так що там менше браку може бути)))

...а я знаю декількох людей, в яких pa 500 вже чуть не розвалюється...звідки я знаю що і мені не попався б такий))....

а поподробніше ...що розвалюється???))

а поподробніше ...що розвалюється???))

та кнопки раз через раз працюють...в одного навіть 2 клавіші стріляють...і деколи трохи сенсор підглючує....точніше підглючував бо він вже ті клавіші продав)))

можливо й попалась така збірка !!!! але зазвичай потрібно вважати зовнішні впливи.........сенсор глюкав в наслідок  переохолодження( мороз)  або перегріву (пряме попадання сонця)  тай резинки під клаву теж того не люблять  .... подібних речей про такі глюки не чув    знаю що інколи лишень може підвиснути  ,але то не тільки корг ай ямашка теж може... 

нехочеться щоб все із перелічених глюків щось  проявлялось!!!! маю намір придбати цей інструмент  

 

можливо і так)))

нехочеться щоб все із перелічених глюків щось  проявлялось!!!! маю намір придбати цей інструмент  

я вам цього бажаю...нехай вам попадеться якісний інструмент)...можливо і я собі з часом як будуть кошти також такий придбаю, але поки що мені вистарчає і Па-60)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти