Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg PA500
Korg PA500

bodja lykovskij який жарт... Вважаю, що дуже доречне зауваження. Читати є що, повчитися нема що... Такі досвідчені користувачі як Ігор Гарвас, Дядько Хапко могли б дати купу цікавої їнформації а мусять тратитися на недолугі закиди від sergejkushnir чи MIKOLA шістдесяттретий. 

Ну Сергій вже нарешті вгомонився - пишить по суті. А МІКОЛА ШІСТдесят...  сидить чемно відпочиває! )))))     Гойра хлопці!  Все ОК!    Бодя де ти був ??? 

 

Майже годину сьогодні видаляв то Флудство...  Ну Сергію ти роботи мені додав...  Дай тобі Боже здоровя... ))))))

Хлопці, чи підійдуть звуки правої руки з па50 на па500 (не стандартні звуки, а додаткові, які штучно зробили програмою)?

у мене теж ра 500  але твого запитання щось я  не зрозумів.Якою програмою?Напиши конкретніше. 

SOUND - USER/USER DK.

підійдуть

Дякую.

В декреті я був пане Бедзю ))))) інтернет мені зарубали))))

..... ДУЖЕ МАЛЕНЬКІ КНОПКИ УПРАВЛІННЯ.... ЯК НА МЕНЕ -НЕЗРУЧНО...ЗРОБИЛИ БИ ЯК В ПА-50.... А ТО ВСЬО МАЙЖЕ В КУПІ.... БЕРИ КЕТРОН СД5....АБО КЕТРОН АУДІА5..... ЯКЩО МАЄШ ПЕНЬОНЗЕ...НЕПОЖАЛІЄШ....

 

Маленькі кнопки, діло звички, колись на псс бомбили, і клавіші не були замаленькі, навіть краще було(моментами у дві октави грати, почував себе Рахманіновим). А от що-до функціоналу, то навряд чи кетрон зможе перед коргом тим похизуватись(не можу сказати точно, бо кетрон ніколи не мацав). Ямаха по функціоналу досить не дотягує до корга, кажу так, бо певний час користувався(близько пів-року).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти