Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg PA500
Korg PA500

Усім привіт, Пробачте за спізнення. Пане Сергію, якщо вам подобається ямаха(бо вона у вас є) а корг не подобається(бо його у вас немає) то най так буде. Тіште себе що ямаха то фест, і ви значно розумніший за тих хто придбав самограї інших брендів

Але якщо ви не працювали( так-так, саме працювали, а не потикали на екран) на якійсь клавіші хоча б не менше пів-року, то ніц не маєте права щось про її казати. 

У мене виникла ідея створити нову тему. І у ній шановне панство, я порву своїм коргом ямахи та роланди

 

Усім хто хоче позвучати сюди: http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/4361/

В мене нема бажання працювати на тій клавіші бо бо не вважаю її доброю в плані звучання

Ямахи теж нема але хочу придбати

Пане Сергію Кушнір, то що ви можете сказати про клавішу, якщо у вас її немає, і ви на ній не працювали?

Логічне питання.

Йому хтось сказав що вона є файна...

Може бути.

мені на днях розказували, який класний інструмент "Roland GW-8".  Говорили, що я зря його продав, і, що кращого інструменту за нього немає. прикол в тому, що хвалили духовики, а не клавішники..ха-ха..

Пане Сергію Кушнір, то що ви можете сказати про клавішу, якщо у вас її немає, і ви на ній не працювали?

 

Я працюю на ній постійно, але вона не моя. Товариша який грає зі мною

Йому хтось сказав що вона є файна...

Я ніколи не слухаю коли хтось щось хвалить або совітує, в мене є своя голова і вуха

Я ніколи не слухаю коли хтось щось хвалить або совітує

В тому Ваша проблема, що ніколи і нікого!!!

в мене є своя голова і вуха

СУМНІВАЮСЬ!!!!!!!

Слухаю але тільки тих хто реально в цьому шарить, а не совітує аби шо

Тоді Ви реально помилилися адресою форуму. ІМХО.

 

Сергій Кушнір ти мій кумір , в мене така депресуха останнім часом була...але ти мене спас...))))дякую!!!!!!!!!!!!!!!!))))))))))

Тепер звернусь до корифеїв нашоко коханошо форуму. Панове а не набридло вам вже стільки часу в одному і тому самому болоті плавати?!!!!)))))Я на цьому форумі вже 2 роки і тільки й спорів яка самограйка крутіша ......при чому всі дружно професійно граєм на ноутах))))) Зарас два місяці мене на форумі небуло заходжу читаю і що бачу , далі спори що краще ПСР чи ПА ,вибачте мене уклінно за повчання ,але мені здається не на те ви витрачаєте свої зусилля час і інтелект , кращеб щось цікаво про справжні інструменти росказали ,може-б я чогось навчився толковогоВибачєйте за флуд)))) але згадується старий анегдот "Царь наследника надо ,царица  ждёт....не царскоэ это дело в п......де ковыряцца..."  хіба нє?)))

                Прошу нікого на мене обіду не таїте все сказане мною сприймати за жарт......

 

 

 

 

 

7

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти