Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha MOX6 чи Korg Triton Studio?
Yamaha MOX6 чи Korg Triton Studio?

Хочу створювати денсову музику,проте від використання акустичних інструментів не відмовлюсь.Ціллю є інструмент для написання якісних,вибачте за вираз "попсових"фонограм,а також робота з інструментом на концертах в майбутньому.Розумію,що єдиної панацеї для створення фонограм немає,тоюто однією робочою станцією я не обійдусь.Зараз активно освоюю DAW Presonus Studio One,яка для мене є дуже зручною.Cubase "не асилил"),здався мені надто складним в управлінні.Робочу станцію хотілося б взяти для того, щоб полегшити процес створення музики.Думаю,в порівнянні з зв'язкою DAW+міді-клавіатура, використання робочої станції буде більш зручним(не прийдеться рулити всі параметри звуку через комп'ютер).Взагалі то від початку була мета взяти Yamaha Motif ES6?проте побачив анонси MOX6 і зацікавився,тому що взяти Motif XS6 є на даний час фінансово неможливо.Друзі музиканти говорять,що Motif брати не варто,через те,що на студіях використовуються переважно Korg та Roland, а Motif вони на жодній студії не бачили.І ще одне запитання:чи адекватна на даний момент ціна за Motif ES6 1500$?

Пане Ігоре, на рахунок модулів,ви маєте на увазі рекові моделі робочих станцій+міді клавіатура?

А ваші друзі напевно не були на всіх студіях!

ось зайдіть по сайту www.fonia.com.ua  - це студія, де активно використовують Yamaha Motif XS6...

А найбільше зацікавила мене ця студія тому що вони зробили дуже правильно....

в них є такі клавіші: Roland Fantom X8, Roland XP30, Yamaha Motif XS6.

Просто в кожної людини є своя думка щодо VST-шок і що до класичних синтів.

Я наприклад ні в одному секвенсорі, не бачив кращик звуків саксофона і гітари ніж в мене на PSR-s910

А про ES6, то так, думаю що на сьогоднішній день ціна дуже адекватна.

Ще одне питання:чи варто брати інструмент на ebay?

Тут не знаюю...

Звісно ціни там приваблюючі, але я б не брав...напевно...

Чому саме,вкажітьпричину.

 Далекий він від того,щоб радити ... а строчить, як з кулемета наліво і направо.

При можливості бери -більшість студій затарюється через ebay.

MIKOLA63 DEMENTSEVICH, то може підкажете якогось надійного знайомого, щоб можна було з чистим серцем повірити і довірити.

телефон  в повідомленнях

Треба дуже розумно до того питання підійти, e-bay - нова річ там коштує на доларів 100-150 менше, я думаю за розмитнення візмуть ну нехай мінінмум 50.

Я думаю, що можна добренько пошукати через інтернет і в Україні. Та й у Львові я знаю дядька, який привозить дешевше любе муз-обладнання, працює на Радіо-ринку.

MIKOLA63 DEMENTSEVICH - Щось не подобається?

А що я не правильно написав? Я висловлюю свою думку, так само як і ти це зробив у попередньому повідомленні.

ОФФТОП!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти