Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha MOX6 чи Korg Triton Studio?
Yamaha MOX6 чи Korg Triton Studio?

Бедзю Іванишин,

друже, колего. Я теж за "залізо" - домри, рояль, гітари, барабани etc. Я з 92 року працюю в живих колективах - акордеоністом, клавішником, барабанщиком - в Україні, Росії, Швеції. В минулому році створив ансамбль барабанщиків з діток - Drum Company  :))

Але якщо не виходити з теми - "на залізних синтах писати фонограми чи на софті"... Пристойно записано. Тільки трохи невпорядкована реверберація, на мій погляд; і темпом можна було погратися, перекомпресовано залізо на роллі крещендо по крешу. Але Курцвайль... Курц гарно видає скрипки; такі от, падові. Та назвіть мені залізний апарат, котрий видасть скрипкове легато. Я наперед пробачаюсь - я не закидаю, мовляв, нема такого апарату. Просто я не знаю. Уявіть 4-голосий акорд - 1-2 скрипки, альти, віолончелі. Держимо G7 і розв'язуємо його в С. Що зробить синт? Нічого - при відпусканні першого акорду прозвучить реліз і почнеться атака другого акорду. А Контактовска бібліотека L.A.S.S. зробить так, що кожен голос пальцем по грифу проїде до наступної ноти і в залежності від швидкості удару по клавіші зробить легато, портаменто або глісандо точно від першого тону до другого. Причому 1 голос буде гратися 1 скрипками, 2 - другими і т.д. А при наступному такому ж місці в творі випадково виберуться інші семпли, і точного повтору не буде :)

Чи взяти барабани. Удар по крешу. Вживу другий удар підряд по крешу ніколи не схожий на перший, тому що тарілка від першого закачалась - змінилась позиція відносно оверхедів, поверхня резонує, паличка потрапляє не туди. Софт це прораховує, не кажучи про тотальну багатошаровість навіть звичайних ударів по робочому, де теж два рази одного звуку не трапиться.

 Залізо до Речі з "Курцвайла" - пресетне його ніхто не компресував... Ну ті темпом "погралися" - там чітко чути що не йде строгий метро - ритм ))))))

Пане Володимир - я з Вами цлком згідний - про розвязання домінантсептакорду...   Тут полюбому "живіше" прозвучить "контакт" - як не крути... Ну а на рахунок барабанів - практикуємо від недавна все таки прописувати "живі" бубни!   Коли я прописав малий (14 Ямаха стейч кастум, амбасадор) після ЕЗІ - драмера ....  То ми дуже довго сміялися з вст ЕЗІ драмера...  Як його не крути...  Програв повністю...  Ну і желізяки теж пишемо Сабіан Б8 - вроді дешеві - а коли рівняти той самий хет з шановного "драмера" - теж після "живяка" - насмішка звучить...  Пане Володимир порадьте якесь ВСТ Фно Крім The Grand, По підписувати живе - багато клопоту коли робиш "бюджетну" оркестровку .  Дякую за пораду і відгук! З повагою Бедзю!

Пане Бедзю!Гляньте тут http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2719324  і тут http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2709475.Це бібліотеки під контакт.Звусить краще чим The Grand.

Велике спасибі пане Юрію!

Пане Бедзю, спробуйте 4Front Truepianos. Усього півгіга, але маса задоволення. Це каже Вам людина, яка спробувала бібліотеки на десятки гігібайт. Я не піаніст, і молоткової клавіатури в мене нема. Але я досить часто граю на живому роялі, і маю з чим порівняти. Різниця між великими бібліотеками - то переважно колір, відтінок. Звичайно, грає роль інструмент, який записують, мікрофони, приміщення та майстерність операторів за програмістів. Але такого піано, як в Truepianos, я не чув ні в вищевказаних  паном Юрієм, ні в Akustik Pianos,  ні в Alisia Keys, Ivory, Ebony, Fazioli... Приклад Truepianos - http://www.realmusic.ru/songs/852110/ 

 

P.S.: Якщо Вам потрібна не рояля, а попсова жилізяка - KORG M1.

Дякую пане Володимир! Буду пробувати! "Контакт" качнули сьогодні інсталювали на студії - висновок _досить пристойно Стейнберг віддихнув дуже )))) Завтра попробую качнути і інсталювати  4Front Truepianos! Дякую Відгук напишу! Ще раз дякую колеги!

А скільки коштують $$$ вищеперелчені бібліотеки?

Бедзю Іванишин

Ви маєте на увазі те, що Контакт значно випередив Халіон? Так, я раніше був вірним прихильником Халіону, але бібліотеки до Контакту 5 років тому зробили своє - я переключився на Контакт; і поступово забув за Халіон. Качайте версію 4.2.3, 5-й поки що сирий.

Ігор Гарвас

Які саме? Взагалі, те, що описав я і пан Юрій Цьосенко - усе є на рутрекері.

Ну те що в неті повно колотих прог мені відомо. Я спитав скільки вони коштують легально, бо й насправді незнаю.

4 піано від Native Instruments - 180$.

http://www.native-instruments.com/#/en/products/?category=1755

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти