Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha MOX6 чи Korg Triton Studio?
Yamaha MOX6 чи Korg Triton Studio?

Зелений ти ще ,щоб мені  тикати...купив собі psr910 дитячу іграшку от і грайся нею, а то ще з "вумним" видом "розсуждає" і робить цінні поради .Спочатку   пропусти через свої вуха (якщо вони є) і руки  з пару  десятків достойних інструментів, а вже потім...
 

Пане Микола що ви так агресивно ?!!!!!!!!)))Бачите хлопці собі спілкуються , "діла рішають" , а ви тут лізете, заважаєте.....)))))))))

Ага, під ногами путаюсь

Я думаю,що сваритись чи з'ясовувати стосунки не потрібно.Всі учасники форуму в більшій чи меншій мірі музиканти,і думка кожного є важливою.

bodja lykovskij, пан Микола ніскільки не заважає,навпаки, чим більше інформації по темі я отримаю,тим краще для мене в плані вибору.ще раз дякую усім форумчанам,які допомагають у вирішенні питання.

По темі:на Motif вживу ніколи не грав,так само як і на Roland Fantom.На Korg Triton приходилось грати,але думаю в порівнянні з Motif він морально застарілий.Тому мій вибір грунтується на технічних характеристиках інструментів та демках з ютюба.Може це комусь здається смішним,але можливості попрацювати з інструментами на даний час немає.

Є ще такий друг як Йося чи Йосип із Закарпаття, з міста Берегове,то він радить доскладати грошей і взяти Roland Fantom.

І ще одна запитання:можливо хтось із користувачів знає,у скільки хоча б приблизно обійдеться купівля інструменту на ebay.

В принципі стосовно Миколи про ЕБЕЙ погоджуюсь 100%!   Мої знайомі там не один рік купляють -  і ще не було такого - щоб була якась "підстава"! Ну, Богданедуже ти помиляєшся на рахунок "дешевше на доларів 100-150 "    )))))))))   Там можна взяти дешевше в середьному на 500 - 700 долл.  А в добрих випадках і більше!  залежить від цінової категорії товару звичайно! Простий приклад - звукова карта Tascam 1884 на ебей можна знайти за 400 - 800 долл. то нова коштує 2175 долл - скажіть мені будь - ласка Богдане де Ви тут бачите різницю в 100 - 150 долл ??? ))))))))))))))))))

Я не знайомий з Ямаха МОХ6 і наскільки вона "на базі ХS", але в мене була Ямаха МО6 і писали " базі ES", але то абсолютно різне звучання і якщо хтось думає, що Ямаха випустить дешевший інструмент зі звучанням топової моделі то так не буває. Беріть краще старішу модель, але топову. (Розвиток іде зовсім не в сторону якості звуку)

Богдане, згоден з Вами, що в середовищі Cubase набагато зручныше та якысныше можна писати фонограми, ніж в якомусь одному синтиезаторі.

Але в іншому Ви пишете нісенітницю і заплутуєте людей. Наприклад, що тільки Cubase може дати 24 біти. Насправді, Cubase працює в 32 і 64 бітах, а аудіо виводиться через 24-бітну (максимум) звукову карту. Тобто, 3 16-бітною картою звук на моніторах буде 16-бітний. І звідки Вам відомо, що сучасні синтезатори не виводять з себе 24 біти?

Для мене Yamaha DX 7, старий, але по звуку Родес піано, з DX може напевно змагатись тільки Роланд D50.  

Тембру Rhodes немає і бути в DX 7 не може - Ямаха не має на нього права.

п. Ігор, як люди створюють фонограми, вони ж не тільки створюють їх в одному стилі....наприклад Діско і всьо....

Фонограми створюються і симфонічні, і металічні. То може, запропонувати пану Галичанину аналогову студію, скрипки etc та гітарні голови з кабінетами?

Я наприклад ні в одному секвенсорі, не бачив кращик звуків саксофона і гітари ніж в мене на PSR-s910

В такому разі не потрібно нічого радити.

Я наприклад ні в одному секвенсорі, не бачив кращик звуків саксофона і гітари ніж в мене на PSR-s910

Тоді послухай бібліотеки для семплера Kontakt  Chris Hein Horn vol2 або vol3,або Mojo Horn Section.Також по гітарам ,той самий,,MusicLab,,звучить куди краще чим s910...Так що Богдане тут ти трохи перегнув...

Ви маєте рацію, пане Юрію.

Ось шматочок моєї роботи з Samplemodelling Mr. Sax A

http://rghost.ru/7650541

А ось з Real LPC:

http://www.realmusic.ru/songs/791173/

Бедзю, дякую! Звичайно, живе - завжди краще. Але в контексті порівняння клавішного ромплера та семплерної бібліотеки остання виграє...

 

Тю... ваше повідомлення пропало...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти