Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha MOX6 чи Korg Triton Studio?
Yamaha MOX6 чи Korg Triton Studio?

Я б на Вашому місці прислухався до поради пана Ігоря Гарваса.Що до Motif ES я думаю що можна.Але знову ж таки ,у Вас є psr 1000 ставте її як міді-клаву і візміть  два модулі якщо подобається es то візміть рековий і буде Вам щастя.

Пане Ігор дякую за лінк!

Пане Юрію,не знаю чи зможу працювати з реками.Робочу станцію хотів би взяти для того щоб менше часу користуватися софтовими інструментами та бібліотекамив зв'язці з міді клавіатурою.Я розумію,що одним залазним інструментом не обійдусь,проте хотілося б повну версію.)

Пане Богдане, виходячи з реального фінансового становища,хотілося б взяти тобочу станцію фірми Ямаха.Тобто тут вибір постає міжYamaha Motif ES6 i Yamaha MOX6.Як вже говорилось вище МОХ це бюджетна версія XS,то я так розумію краще взяти старішу але повну версію.

Все одно будете писати в софтовому секвенсорі.Вспомните мої слова:)))

Хочу писати більшу частину на воркстейшені,додаючи софтові інструменти.Пане Юрію,а виякщо пишете-чим більше користуєтесь-залазом чи софтом? 

Софтом

Шановні друзі! Ще раз скажіть! Що краще Софт чи залізний апарат ???    Бо як на мене, залізяка, би мала мати більше переваг! Що по тому принципу буде думати громада ????

Якщо взяти припустим Стейбернг, (гіперсонік,Віртуал бас, гітара, та ін ) і залізяку ту саму Ямаху S 900, чи пА 50 ???  - порівняння.... ????  Я би все таки віддав перевагу залізякам - а Ви *??? )))

70% софт 30 залізо.

Суджу по своїй практиці)

Пане Бедзю ,спірне питання.(ІМХО)Якщо брати ті софтові інструменти які Ви перечислили то я б теж віддав би перевагу залізу.А якщо брати наприклад Spectrasonics Trilian або той самий MusicLab,чи EZDrummer або AddictiveDrums ,то S 900 чи PA 50 по звуку будуть пихтіти перед цими софтинами.Не кажучи про Kontakt з бібліотеками до нього.Звичайно якщо залізо рівня XS чи Fantomто перевага на стороні залізато я думаю що не завжди..Тай ціна там теж, самі знаєте яка...

Бедзю, дискусію про перевагу софту чи харду можна було заводити п'ять років тому. Але зараз це неактуально - тому що усе софтове; і питання в тому, що зручніше? Мені зручніший софт, тому що він не закріплений до жодного апарату, крім системного блоку;  і більш ні на якому апараті я не зможу реалізувати таке скрипічне гліссандо, як на LASS...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти