Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha MOX6 чи Korg Triton Studio?
Yamaha MOX6 чи Korg Triton Studio?

Прошу. M-Audio Keystation 61es. http://www.m-audio.com/products/en_us/Keystation61es.html

3 роки тому продав свій синт Yamaha CS1x та в якості тимчасової купив Keystation за 1000 грн. б/у.  Мені не вистачає часов пари контролерів, так як на цій клаві він тільки один. Але це дуже індивідуально - хто чим і наскільки користується. Комусь не підійде клавіатура, кількість клавіш, кількіть/якість контролерів...

Коротше кажучи, тимчасово ця клава в мене затрималась надовго :))

Ніколи софт не буде звучати так як залізо.Воно буде звучати хіба в хаті нормально, а включи на потужність і його не буде. При томувважаю що якість звучання сучасних інструментів набагато гірша ніж старих. Я фонограм не пишу, граємо наживо: барабани,бас,клавіші,дві гітари,скрипка, в мене  дві клавіші Korg PA1xpro і Roland D50, то по плотності звучання в міксі, корг з роландом не потягається, хоча то 1987р, а Па1х про по суті корг трітон. А шо говорити про самограйки дешевші або софтові звуки, вони в міксі живого звучання просто пропадають.(я маю на увазі звучання нормальних хороших інструментів) Все залежить для чого фонограма, якщо би можна було обійтись софтом то ніхто би не тримав купу синтезаторів або рекових модулів.

pete fedyshyn Ваше зауваження було б слушне ще 5 років тому. Звичайно, ніяких софт не буде звучати краще, ніж жива скрипка чи гітара, хоч би тому, що кількість засобів вираження (артикуляцій, штрихів, динаміки) в живому інструменті більша. Але залізні синтезатори чи обробки зараз - не більше, ніж фетиш. Порівняю - в мене є Вольво для сім'ї, є Феррарі для відриву, є Хаммер для полювання. Але я купив породистого коня. І їзджу на ньому раз в півроку. Безглуздя, скажете ви? Аж ніяк! Я задоволений життям, задоволений, що в мене є моя мрія - кінь; і що я в змозі його придбати. Так і залізо - для когось воно приносить внутрінню впевненість. Це дає відповідний психологічний настрій при створенні музики, звукозапису. Мені, наприклад, подобається дизайн мого мікрофону, і тому він для мене звучить :) Також компресор - зі стрілковими індикаторами, лампами... Хоча я міг би те саме робити на софті.

Був я в одній студії, де стояла купа доброго заліза - клавіші Nord Lead 3, Kurzweil якийсь великий, Rhodes Mk2; модулі Access TI Polar, Waldorf якийсь ; обробки рівня 4000 лексикону, суматор Neve. Я купував там звукову карту - а хазяїн після того, як почув мої роботи на софті, навідріз відмовився показати свої роботи. Часом до любого заліза потрібні вуха :)

п.Володимир! до заліза вуха потрібні не часомвпершу чергу.. Як нема вух, то нічого не поможе. Але я мав на увазі інше, я не порівнюю звучання живої скрипки чи гітари з софтовою, бо це некоректно, це різні речі, а

порівнюю звучання синтезованих або записаних(семплів), і не артикуляцію, не специфічні прийоми видобування звуку (глісандо, флажелети і т.д), а просто якість звучання, не "чистоту " а саме плотність, добротність.

Наприклад, роланд д50 прорізає мікс на половину меншій потужності, ніж скажімо корг па1х про, я вже не кажу про па50, то взагалі різні речі. Так як Фендер джаз бас на половині потужності комбіка звучить і добре

читається в міксі, а включили китайця, то він і на повній потужності не читається. Просто інша якість звуку. Хоча в мене не було курцвайла, я схильний погодитись з попереднім дописувачем, що на потужності відразу

буде видно різницю між софтовим звуком і хорошим залізом. Тому  я не про якість роботи аранжувальника , а про якість звучання. Я впевнений що коли ви свою фонограму в MIDI просто перезвучите на хорошому

інструменті, звучати буде однозначно краще.

Дякую за відповідь. В трьох словах - це проблема еквалізації, місця інструменту в міксі. Сучасні клавіші дуже самодостатні в плані заповнення частотного діапазону. Чому д50 був модний тоді? Він добре вміщався між гітарами і барабанами. А скільки клавіш того часу були невдалими? Ми навіть не знаємо, бо вони не стали відомими.

Той інстумент актуальний і заразі не в моді справа, але мова не про те, це як приклад . Еквалізацією можна корегувати АЧХ інструмента, але як приклад, самограйку середнього рівня включіть в мікс разом з професійним

інструментом  скажімо стареньким Roland xp або  yamaha sy, і скільки б ви еквалайзерів, компресорів і тд додаткового обладнання не навішували на ту самограйку, вона в міксі з професійними інструментами звучати

не буде просто загубиться, ви попробуйте і будете здивовані

Я напевне погоджуся з pete fedyshyn -  мова йде про саму "архікектуру", "синтиз" - "правильних" тон генераторів...

http://minus.lviv.ua/blurb/syntezator/S/1683

Можливо пригодиться

Богдане,дякую за інформацію.Вирішив все таеи взяти Motif ES6.Десь через місяць привезуть.

Пане Володимир  послухайте http://www.minus.lviv.ua/albums/audio/theBedzy/studiya-zvukozapysu-zabava-records/781/  робота 2ох річної давності.   Я все таки за "залізо"...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти