Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha MOX6 чи Korg Triton Studio?
Yamaha MOX6 чи Korg Triton Studio?

А таке http://rghost.ru/6693351 без софту (якщо не наживу) ви зробите?

До речі, не давно дивився по Новому каналу документально-біографічну передачу про Геннадія Пугачова, власника найбільшої колекції клавішних інструментів. Не знаю наскільки це правда, але він сам говорив, що йому легше видобувати звук із клавіш, ніж із компютера.

Якщо комусь цікаво

http://www.youtube.com/results?search_query=%D0%90%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7+%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8+c+%D0%93%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D0%BC+%D0%9F%D1%83%D0%B3%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%B2%D1%8B%D0%BC&aq=f

Тобі потрібно спростити своє життя вдалим вибором варіанту запису звуку чи обговорювати смаки Гени Пугачова?

Та я так...між іншим....чого ви так...!?

Богдане, "між іншим" займаються у вільному спілкуванні. А мені на пошту прийшло повідомлення, що в темі Yamaha MOX6 чи Korg Triton Studio з'явились нові повідомлення... Тобто, ти відібрав у мене час... Шкода, але в наступний раз я не реагуватиму...

Прсто знайомий композитор все пише на  KURZWEIL 2500,  і сильно хвалить той інструмент, кажучи що ні один софт з ним не зрівняється... Як на мене то багато, особливо, акустичні інструменти мені на ньому не зовсім подобаються, але він переконує одним аргументом: " що як включити твої ВСТ на 30 кв на стадіоні і мій Курцвел - то твої ВСТ загубляться... а мій Курцвел прозвучить... "  - не знаю, не слухав наші оркестровки на 30 - 40т кв звуку, тому не сперечаюся з ним... Що громада думає по тому поводу ????

 

Маючи Psr1000,починав писати фонограми саме на ній.Як на мене,ьо з синтезатором зручніше працювати в плані функціональності,тому й хотів би робочу станцію. 

Запитання до пана Володимира:чи можна PSR1000 використовувати в повному обсязі як міді клавіатуру,щоб можна було настроїтинакручування параметрів саме з міді-клавіатури,а не клацаючи мишкою?

Чи краще взяти спеціально призначену для цього міді-клавіатуру,наприклад M-Audio Axiom 61,M-Audio Axiom Pro 61?

Накручувати параметри з ПСР1000 Ви не зможете,зате грати і записувати, використовувати її як мідіклавіатуру - цілком успішно.

Пане Бедзю!Я теж не чув теж як би воно мало б бути.І з курцами не працював,навіть в живу бачив лише один тільки раз,по відгуках про них кажуть що вони супер апарати,але в настройках сильно замислуваті але це знову розмова ні про що,якби покрутити його днів зо три- чотири самому ,тоді можна щось говорити про цей інструмент,а так...

Шановний Галичанинпоки не було в мене компа писав фанери і на PSR 640 і на 1100 це майже та сама 1000,зараз у мене S700.Повір коли придбав комп і хоч трохи освоївся в Cubase ,як на світ народився.По функціоналу на багато зручніше...

Пане Володимире,тоді виходить.що доцільніше взяти хорошу функціональну міді-клавіатуру і користуватись софтом?

Якщо не секрет,яку міді клавіатуру використовуєте ви?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти