Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha MOX6 чи Korg Triton Studio?
Yamaha MOX6 чи Korg Triton Studio?

Микола63Дементьевич Вже тепер до ВАС буду звертатися на ВИ, тому що до того, про ВАС я незнайшов жодної інформації у ВАШОМУ профайлі....ВИ вже тут вибачте зєльоного...

Про свою пср-ку скажу, що так погоджюсь, це дійсно забавка, але непереконаєте мене,що там є добра жменя хороших звуків.

п. Бедзю, Я зробив такий висновок, тому що знайомий теж купляв через e-bay, Apple I-phone 4. Новий в Україні він приблизно заважить 900-1000 доларів, через e-bay, він заплптив 699 доларів + 40 доларів за розмитненя...тому і висунув свою субєктивну думку про e-bay.

Володимир Матвійчук  Я знаю що Cubase працює в 32 бт, але експорт файлу проходить переважно в 24 біт. 

Про те що жоден синтезатор не дасть якості 24 біт, говорив мені досвідчений звукорежисер у Львові,який, в 1995 відкрив студію звукозапису у Львові під назвою RDS records.

Rodes piano, я мав на увазі про звук Electric Piano (Suitcase, Galaxy і т.д.)

А про файли які ви демонструєте - то скажу наступним чином. Саксофон на мою думку на пср-с910 кращий, мені більше до вподоби.

А гітара без коментарів - шикарний звук.

В попередньому повідомлені я забув вказати, що це не будь яка гітара - а Класична гітара (s.a.! ConcertGuitar) 

Спробуйте у Вашому саксофоні зіграти дві-три ноти на легато :))

Про те що жоден синтезатор не дасть якості 24 біт, говорив мені досвідчений звукорежисер у Львові,який, в 1995 відкрив студію звукозапису у Львові під назвою RDS records.

А те, що майже в кожному пульті Берінгер стоїть 24-бітна обробка, це Вам нічого не каже?

експорт файлу проходить переважно в 24 біт. 

експорт файлу залежить від користувача

В попередньому повідомлені я забув вказати, що це не будь яка гітара - а Класична гітара (s.a.! ConcertGuitar) 

не Concert, а радше, Classical? Втім, послухайте демки Іллі Єфімова з бібліотекою нейлонової класики 

http://www.ilyaefimov.com/products/nylon-guitar.html

http://www.youtube.com/watch?v=ImsxV32ii8U&feature=results_main&playnext=1&list=PL00225A832499A214

Послухайте, там і саксофон і гітара    2:53 - 4:00

Concert Guitar, так називаэться звук!

Я й не знав що Контакт таке видає..Треба вливатися в струю)...Класний звук...я був не правий...

Взагалі Володимир, про що ми тут сперечаємося! Я взагалі за живий запис! Жодна ВСТ-шка чи синтезатор, не видадуть такого звуку, як живий інструмент! Тут я думаю зі мною погодяться всі!

Хороша тут дискусія почалась).Я розумію,що музика не створюється  тільки за допомогою клавішного ромплера.Ще раз повторюю,активно освоюю Presonus Studio One, а воркстейшон приавблює можливістю писати музику так би мовити "не отходя от кассы",тобто не відхиляючись від процесу на настройки DAW. Правда поки що використання Контактата семплерних бібліотек проходить способом спроб та помилок і знову ж  дратує процес переключання з міді-клавіатури на мишку.

На рахунок ebay:чи можна разом з доставкою придбати інструмент за ціну в межах 1300$?

Галичанин, я про використання модулів як тон генераторів вів мову. Тут в колоночці зліва вибираєте і ознайомлюєтесь: http://www.muzoborudovanie.ru/equip/studio/module/module.php 

На рахунок ebay:чи можна разом з доставкою придбати інструмент за ціну в межах 1300$?

 

 

Дивлячись який..

Пане Юрію, під інструментом за 1300$ я мав на увазі Yamahu Motif ES.Можливо щось порадите...

Галичанин!

А особисто вам що більше до вподоби зі всіх запропонованих вам синтів?

Пане Володимир Матвійчук! Суперово прописаний сакс! Тай взагалі Ваші оркестровки звучать ДУЖЕ НА РІВНІ !!!!  Супер! Сам в шоці - може коли редагував нечайно видалив...  Я троха буваю неуважний - спішив...

Пане Володимир Я там писав про Залізо і віртуал ....  То Ви відповіли що все таки семплерна бібліотека у виграші ???     Складається так враження, що можна не перейматися тепер апаратними інструментами ???

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти